Skocz do zawartości
Komentator

Ważne! Ruszyła rejestracja wszystkich zestawów Forbota

Pomocna odpowiedź

benek54, nie wiem, który dokładnie zestaw dostałeś, ale na pewno nie jest do wyrzucenia 😉 Możesz sobie na nim zbudować wiele ciekawych rzeczy, ale raczej nie wykonasz wszystkich ćwiczeń opisanych w kursie. Zapewne dostałeś jakiś gotowy zestaw zawierający różne moduły do Arduino, które nie były przygotowane pod żadne konkretne projekty. Nasze zestawy były szykowane specjalnie pod ten kurs: Kurs Arduino – #0 – spis treści

Dzięki za info. Ja jednak tak łatwo się nie poddaję i spróbuję tego liznąć. Zobaczę do jakiego momentu będę mógł używać tego zestawu;-)

Problemem może być tylko odpowiedni program do komunikacji z komputerem. Dedykowanego nie mogę pobrać ponieważ nie mam kodu.

benek54, do pobrania Arduino IDE nie potrzebujesz żadnego kodu. Możesz go pobrać ze strony producenta.

w zeszłym roku w sierpniu kupilem dwa zestawy, pamietam, ze jeden zarejestrowałem na pewno. Sciagnałem sobie te elektroniczne sciagi. Niestety jakis czas temu padł mi dysk i je straciłem. Można je jakos ponownie pobrac?

@Rakragul witam na forum!

Nie widzę, aby do Twojego adresu email przypisany był jakikolwiek zestaw (sprawdziłem na podstawie maila, który masz podany w profilu na forum). Napisz do mnie prywatną wiadomość i podaj w niej adres, na który rejestrowałeś zestawy - sprawdzę temat 🙂

Witam zakupiłem zestaw Arduino mam kod. Link przenosi mnie na stronę rejestracji zestawów ale nigdzie nie mogę wpisać kodu, nie widzę żadnego formularza. Jakas podpowiedz? dzieki z góry.

(edytowany)

@gregorxmen witamy na forum!

A co widzisz gdy wchodzisz na adres z ulotki? Wymagana jest rejestracja na forum - pisząc post masz już konto więc powinieneś widzieć pola: Imię, Kod, listę zestawów do wybrania i na dole niebieski przycisk "Zarejestruj >>"

Edytowano przez Gieneq
  • Lubię! 1

Witam. Jak wchodzę na stronkę z ulotki to przenosi mnie na stronę rejestracji zestawów ale nie mam nigdzie formularza gdzie mógłbym wpisać imię i kod, sa dwa formularze pierwszy to dla ludzi którzy dokonali zakupu a nie otrzymali ulotki a drugi zatytułowany Czy artykuł był ciekawy. Innego formularza nie mam. Czy jest możliwość ze go nie widzę bo IP zagraniczne raczej nie?

Prześlij w prywatnej wiadomości do mnie adres, na który wchodzisz, bo na 99% wpisujesz zły adres. Pokaż z ciekawości co wpisujesz i skąd to wziąłeś, a ja odeślę poprawny odnośnik 😉