Skocz do zawartości

GT-07


damoon

Pomocna odpowiedź

chodzi ci o samouczka niestety nie ponieważ program sam zajmuje 97% głownie obsługa wyswietlacza lcd którego aktualnie nie ma bo sie saplił🙁 nawet widac od przodu robota koło takich 3 przycisków jest miejsce zato mozna go zaprogramowac własnie po przez te 3 przyciski oczywiscie sterownanie na czasówce:)

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Bardzo podoba mi się Twoja postawa, to jak rozbudowujesz wciąż swoje projekty( a raczej na podstawie poprzednich budujesz nowe). Podziwiam.

Chciałem zapytać w jakim samochodzie stosuje się takie "dwustronne" paski klinowe? No chyba że to dwa paski sklejone razem płaskimi powierzchniami do siebie? Masz może jakieś zdjęcia wykonane podczas budowy (gł. chodzi mi o mechanikę, sposób w jaki została ona wykonana)?

Pozdrawiam i czekam na GT-08.

PS. dla profesorek_96 : Na forach zwracamy się do siebie jako koledzy, nie "pan'ujemy" sobie.

Link do komentarza
Share on other sites

wybaczcie jak się spodoba postaw piwo:)🙂

Nie wybaczę. Człowieku, odpuść. Jak się komuś spodoba, to postawi. Nie musisz co trzeci post o tym pisać.

Link do komentarza
Share on other sites

Na jaki klej przyklejałeś te ząbki? Zwykły do gumy czy jakiś wulkanizujący? Jak masz nazwę to by się przydała. Ciężko skleić taką gumę, żeby się dobrze trzymała, przy takich obciążeniach.

Link do komentarza
Share on other sites

ja zrobiłem tak że umyłem paski w gorącej wodzie w celu odtłuszczenia tak samo te kostki do wklejenia a całość kleiłem super glue naprawdę trzyma bardzo mocno ale jeśli ktoś będzie chciał urwać to i tak urwie

rasta- nie muszę ale mogę🙂 pozdro

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Wiam.

Konstrukcja super i pomysł też, tylko napisałes ze zastosowałej czujniki pochyłu do czego one konkretnie służa?

Sam zabieram sie za budowe czegos takiego ale ze zdalnym sterowaniem.

Mógłbyś dodac te fotki z budowy jeszcze raz bo tamen link wygasł a bardzo chciałbym je zobaczyc?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.