Skocz do zawartości

Zortrax Inventure w ofercie 3D Phoenix


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Dzięki firmie 3D Phoenix mieliście już możliwość przeczytania na Forbocie recenzji DimaFixu oraz podkładki BuildTak.Tym razem krótka informacja na temat nowości w ich ofercie, czyli drukarce Zortrax Inventure. Trwa przedsprzedaż! Sprawdźmy nowości, jakie niesie za sobą to nowe urządzenie.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

który stanie się jeszcze popularniejszy od M200.
w promocyjnej cenie 11 807 zł

Is this the real life? Is this just fantasy?

Czy ta reklama, artykuł znaczy próbuje mi wmówić że drukarka FDM w cenie SLA to coś na co czeka cały hobbistyczny rynek druku 3D?

W dodatku z własnościowym filamentem żeby wyciągnąć z klienta jeszcze więcej kasy. A nie, przepraszam:

dają Inventure precyzję i powtarzalność, nieosiągalne dotychczas przez podobnej klasy urządzenia.

Za to w podobnej CENIE (formlabs Form 1+ - 11 932zł) mam SLA które da mi wielokrotnie wyższą jakość.

Podsumowując:

Pod przykrywką newsa dostaliśmy reklamę dużo za drogiego produktu skierowanego właściwie nie wiadomo do kogo.

Jeżeli chce się szybkich prototypów to pod każdym względem lepsza jest chociażby 3novatica Flexa Duo. A jeśli chce się precyzji to SLA.

Nie rozumiem co tu się stało.

Link do komentarza
Share on other sites

Chumanista, spokojnie, to tylko informacja prasowa. To, że cena jest wyższa nie oznacza, że drukarka nie stanie się popularniejsza od aktualnego modelu Zortraxa. Nikt też nie mówi, że jest to produkt dla hobbystów. Za tą cenę otrzymujemy już produkt bliski plug&print, więc firmy będą z niego zadowolone. SLA wcale nie jest takie idealne i do wszystkich wydruków się nie nadaje - wiem, bo sam próbowałem w praktyce 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

mosi2, oj jest tego całkiem dużo np.: elementy z dużą płaską podstawą, bo się ona podwija. Narożniki też nie są jakoś super dokładnie. Najlepiej wychodzą takie rzeczy typu biżuteria, ale z takimi elementami do robotów może być już ciężko. Mogę później podesłać przykłady, bo aktualnie nie mam ich pod ręką.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.