Skocz do zawartości

Ważne! Ruszyła rejestracja wszystkich zestawów Forbota


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
W związku z systematycznie powiększającym się gronem czytelników Forbota nadszedł moment na uporządkowanie niektórych tematów.Pierwszą z nowości jest rejestracja zestawów do naszych kursów. Sprawa dotyczy osób, które już uczą się elektroniki razem z nami oraz tych, które dopiero mają to w planach.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Mam pytanie - czy jeżeli kupiłem zestaw jakoś rok temu, bądź coś podobnego, a wtedy jeszcze nie było etykiety z logiem Forbota, to czy mogę liczyć mimo wszystko na rejestrację swojego zestawu? Nie do końca też jestem pewien kiedy został zakupiony zestaw 🙁.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

xsuchyx, zrób tak, jak Ci wygodniej 🙂 Zgodnie z instrukcja umieszczoną na stronię rejestracji zestawów podczas "pierwszej rejestracji" można od razu zaznaczyć wszystkie posiadane zestawy. W Twoim przypadku niezależnie od wybranej opcji finalny efekt będzie taki sam. Rejestrując każdy zestaw osobno otrzymasz jedynie osobne potwierdzenie rejestracji każdego z nich 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

xsuchyx, super 🙂 Na razie jesteśmy na etapie zbieranie informacji o wszystkich Kursantach, jak tylko będzie Was więcej, to zaczniemy działać i udostępniać nowe rzeczy.

Link do komentarza
Share on other sites

aga528, witam na forum 🙂

Elektroprzewodnika oczywiście również lubimy, ale jego zestawy nie mają nic wspólnego

z naszymi kursami, więc niestety nie można ich zarejestrować 🙁

Link do komentarza
Share on other sites

Dostałem Arduino Uno wraz z dodatkami w prezencie.Nie wiem kiedy był kupiony (podejrzewam,że w ostatnich miesiącach 2017 roku). Na opakowaniu jest nazwa sprzedawcy: ElectroPark.pl.Nie wiem czy jest na nim jakiś kod i czy będzie on kompatybilny z Forbot.pl.Czy będę go mógł zarejestrować i czy otrzymam kod?

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.