Skocz do zawartości

Robomaticon, 04.03.2017 - Warszawa


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Podczas tegorocznej edycji szykujemy się na rekordową frekwencję dzięki międzynarodowemu zasięgowi naszej stale rozwijanej inicjatywy.Każda dotychczasowa edycja okazała się dużym sukcesem, zatem jesteśmy zmotywowani, aby w roku 2017 postawić poprzeczkę jeszcze wyżej!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Z rejestracji:

Akceptuję regulaminy poszczególnych konkurencji, w których zamierzam wystawiać moje roboty (dostępne tutaj). Jestem również świadom, że opłata rejestracyjna za każdego robota zarejestrowanego w Panelu, pobierana w dniu Turnieju, wnosi 15 złotych (dotyczy robotów, które faktycznie wezmą udział w Turnieju, tj. tych, których obecność zostanie potwierdzona w dniu Turnieju, a nie wszystkich zarejestrowanych w Panelu Zawodnika). W przypadku robota z kategorii LF biorącego udział w więcej niż jednej konkurencji (np. LF bez i z przeszkodami) należy go dwukrotnie zarejestrować w Panelu Zawodnika. Robot taki rozważany jest jako dwa roboty w dwóch konkurencjach.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Treker, byłem 3 raz i o ile impreza bardzo fajna, pojawiają się ciekawe konstrukcje, to jest pełno odgrzewanych kotletów, no ale jak ktoś jest pierwszy raz to robot rozdający lizaki jest w ok. Jedyne do czego naprawde można się przyczepi to organizacja, jak zwykle klapa, osoba prowadząca impreze zapowiada "właśnie zaczęła się konkurenca X" a tam... nikogo nie ma, nic się nie dzieje nawet obsługi nie ma. Plan samej imprezy mocno umowny i chyba służył tylko do za informacje czego można się spodziewać.

Chciałem zobaczyć tam 2 konkurencje - micromouse i Deathrace i jak to wygląda, przy micromouse ten labirynt powinien być nowy, kolejny rok i te same problemy czyli nie równy tor a jeden micromouse pomimo że jechał poprawnie zatrzymał się na uskoku miedzy płytami. Pomiar czasu? telefonem, nawet u was jest artykuł który omawia jak zrobić takie urządzenie (o ile dobrze pamiętam). Mogli po popracować nad tym.

Dobra dość już tego zrzędzenia, ale mi się podobało, czy przyjadę za rok? Pewnie tak o ile nie wypadnie mi coś innego ważnego.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.