Witam, czy wiecie może czym ciąć płytki uniwersalne/drukowane (laminat)? Próbowałem kiedyś nożykiem i szczypcami bocznymi, ale wyglądało to w ten sposób:
krótko mówiąc obskurnie. W Internecie pisali że nożem szklarskim, tylko czy rzeczywiście on się sprawca i w jaki sposób się go używa?
Z góry dziękuję za poświęcony czas!