Skocz do zawartości

VideoKurs - programowanie C++


mathiu

Pomocna odpowiedź

Witam, ostatnio szukając jakiegoś materiału, dzięki któremu mógłbym mniej więcej "złapać" o co chodzi w programowaniu, natknąłeś się na

Zastanawia mnie czy zakup http://videokurs.pl/kurs-c.php (całościowego kursu) jest dobrym pomysłem. Nie ukrywam, że po pierwszych dwóch lekjach dostępnych w internecie, może nie tyle co zrozumiałem, ale programowanie wydaje mi się prostsze. Prosiłbym o wasze opinie 🙂

Pozdrawiam Mathiu

Link do komentarza
Share on other sites

Hmm też szukałem informacji na temat tego kursu i wpadłem na te forum 😉

No ale było to 2 tygodnie temu, postanowiłem go kupić. Jestem zadowolony, lektor tłumaczy bardzo prostym językiem proste jak i trudne zagadnienia związane z C++. Najbardziej podoba mi się to, jak tłumaczy wskaźniki. Tak dobrze wytłumaczonych wskaźników jeszcze nigdzie nie spotkałem. Zwykle piszą tylko czym one są etc. ale nie piszą jak je stosować, po co je stosować etc., a tutaj wszystko jest.

Ogólnie polecam, za taką cenę warto było.

Link do komentarza
Share on other sites

Nie zgodzę się, kurs zaoszczędził mi dużo czasu. Chcesz się męczyć ucz się sam, chcesz aby było to szybkie i sprawne to spróbuj video kursu. No chyba, że masz mnóstwooooo wolnych godzin....

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Kurs za Ciebie nie zrobi żadnej pracy, nie rozumiem jak można uczyć się programowania z filmu. Nauka programowania, to pisanie programów, a nie czytanie(czy tam oglądanie) o tym.

Poza tym z książki czy kursu łatwiej jest wyszukać coś co Cie interesuje na daną chwile.

Link do komentarza
Share on other sites

O ile w przypadku programowania w C czy BASCOMie uczyłem się z książki i uważam że jest to idealne rozwiązanie. To np. programowania w Delphi nauczyłem się z kursu wideo 🙂. O wiele łatwiej mi to szło, niż z książek. Inni lepiej zapamiętują w ten sposób a inni z książek.

Mathiu, jeśli próbowałeś z książek i ci nie wyszło to kup i spróbuj.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.