Skocz do zawartości

Sterowanie triakiem i przekaźnikiem w jednym układzie.


Pomocna odpowiedź

Napisano

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe sprawdzenie jakości sterowania triakiem i przekaźnikiem w ramach jednego układu ? Czy mogę dokonywać wyboru sterownika z poziomu uC (STM8) czy muszę zamontować przełącznik i zmieniać sterownik ręcznie ? Czy oba źródła muszą być oddzielnie zabezpieczone czy wystarczy jeden bezpiecznik dla obu ? Schemat przedstawiający to o co pytam wygląda następująco:

__________

Komentarz dodany przez: Sabre

Jaki to ma związek z tematyką forum?

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...