Skocz do zawartości

Czasopisma związane z elektroniką


Treker

Jakie gazety o elektronice kupujecie?  

94 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Ja raz do nich też pisałem w tej sprawie i nic specjalnego się nie dowiedziałem. Było kilka rzeczy z robotyki w EDW nie mówiąc o jakiś prostych czujnikach, ale w EDW 11/04 jest artykuł Robot Edukacyjny ,,Samojeździk".

Pozdrawiam

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Do niedawna kupowałem jeszcze edw (nawet prenumeratorem byłem), lecz od pewnego czasu wydało mi sie to jakieś nudne, proste, za łatwe...

Kupiłem pare nr ep lecz tego do końca nie rozumiem, no wiecie procesory i to bardzo różne.

Teraz to tylko czytam artykuły związane z procesorami i jesli mi sie któryś z projektów spodoba to wtedy biore sie do poznania tego proca oraz projektu bliżej....

a tak ogólnie jeśli coś potrzebuje zrobić to przeważnie samemu sie z tym zmagam lub przerabiam jakieś schematy, na moją korzyść 😉

Sorki ze tak duzo napisałem, no ale..... 😋

//daniel93

 

Sorki ze tak duzo napisałem, no ale..... 😋

To bardzo dobrze, że dużo napisałeś, dzięki temu dioda się rozwija i idzie do przodu 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Ja nie kupuje czasopism, trudno się zdecydować który tytuł wybrać, w każdym zawsze jest coś interesującego. Natomiast wole je pożyczać! Coś ciekawego, to rysuje schemacik w notesie bądź kseruje.

Link do komentarza
Share on other sites

ej, "edw" czyta się: e - de - wu ... tak ? Bo pytałem się gościa w kiosku i mówił że nie miał czegoś takiego i nie słyszał o tym 😥

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.