Skocz do zawartości

Wybór nadruków na koszulkach


Treker

Wybieram przód numer:  

16 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Stworzyłem ankietę, w której wybierzemy nadruki na nowych koszulkach.

Nie pojawiły się żadne odmienne propozycje, więc usunąłem to co nie podobało się Wam na poprzednich i dodałem coś pośredniego.

Moje ogólne uwagi:

- z napisów na dole zrezygnowałem z powodu budżetu jaki mamy na koszulki

- są to tylko rysunki poglądowe, ostateczne proporcje mogą się minimalnie różnić

- w 1 dla części osób nadruk może być za duży, jednak będzie przynajmniej dobrze widoczny, smycz przesłoni 1/2 literki z napisu

- w 2 smycz noszona na szyi będzie pewnie przesłaniała większość nicka

- w 3 smycz będzie przesłaniała raczej całe imie lub nick (zależy od tego po, której stronie będzie nadruk) no i ogólnie trochę malutkie to jest. (Z powodu kolorowych boków koszulki nadruki będą musiały być bardziej zbliżone do środka niż przy poprzednich koszulkach)

Wybór pozostawiam Wam, w ankiecie specjalnie ukrywam na razie wyniki, tak abyście wybierali to co się Wam podoba, bez sugerowania się resztą - ankieta będzie trwała 7 dni.

Po tygodniu stworzę ostateczne wzory i zamówię próbną koszulkę.

Temat zamykam w razie pytań zapraszam na PW.

Link do komentarza
Share on other sites

Ankieta zakończyła się automatycznie w dniu dzisiejszym po godzinie 13. Wyniki są już widoczne w pierwszej wiadomości. W tym tygodniu zamówię próbną koszulkę 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.