Skocz do zawartości

Koszulki Forbot.pl


Treker

Przeczytaj najpierw temat! Czy jesteś zainteresowany zakupem koszulki Forbot.pl  

18 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Witajcie, sporo osób czy na forum czy przez PW pytało mnie o nowe koszulki.

Sam nie wychodziłem z taką inicjatywą, ponieważ wiem że możecie czuć się trochę oszukani(?), że zostaliście teraz z poprzednimi koszulkami.

Oczywiście chętnie zorganizuję koszulki, jednak jak zawsze wszystko rozbija się o ilość. Wzór możemy ustalić wspólnie na forum. Wstępnie wybrałem tylko, że tym razem koszulki byłyby szare.

W temacie tym utworzyłem ankietę. Jednak proszę uważnie głosować, ponieważ będę to traktował jako wstępne "złożenie zamówienia". Cena koszulki to około 30zł +/- 5zł. Na każdej nadruk z przodu i z tyłu, dodatkowo możliwość nadrukowania z przodu prócz nicka nazwy drużyny/koła naukowego etc. Ankieta jest "zobowiązująca", ponieważ nie może być takiej sytuacji, że negocjuję ceny dla 50szt, a później zgłasza się 10 osób.

Link do komentarza
Share on other sites

jestem wstepnie zainteresowany, może dla osób które zamówiły koszulki z poprzednia nazwą bedą jakieś zniżki ? albo darmowa wysyłka czy cuś żeby nie czuli sie pokrzywdzeni? 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

hans, na koszulkach nigdy nie zarabiałem. Zbierałem Wasze nicki, tworzyłem dla każdego indywidualne pliki do nadruku, a później składałem zamówienie w zewnętrznej firmie. Niestety ta cena i tak jest stosunkowo niska biorąc pod uwagę "specyfikacje" zamówień. Dlatego nie mam już wpływu na ceny.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Stworzenie wzoru nie będzie łatwe i szybkie - im więcej osób tym trudniej to wykonać.

Na pewno będzie to coś zbliżonego do poprzedniego stylu.

Nie ma sensu marnować czasu na tworzenie wzorów, jeśli później się okaże, że nic z tego nie wyjdzie.

Link do komentarza
Share on other sites

Koszulki chciałbym, aby były na początek listopada na zawody w Łodzi, więc realizować zamówienia będzie trzeba nie później niż w połowie października.

Wszystko też zależy od wysyłek - odbiór na zawodach albo jakieś grupowe wysyłki do poszczególnych miast tak, abyście mogli zaoszczędzić na transporcie.

Link do komentarza
Share on other sites

Dobrze, liczba osób na TAK przekroczyła 10, więc możemy działać.

Tak jak wspomniałem wstępnie wybrałem już szare koszulki (tak, aby były dobrym tłem pod nadruki).

Na dniach przedstawię wam konkretny model koszulki, bo będzie trochę inny od tego poprzedniego i dalej zabierzemy się za projekt. Jeśli macie już jakieś uwagi co do wzorów, proszę już tutaj je publikować.

Ja wstępnie chciałbym zrezygnować z drukowania robota na plecach, proponowałbym tylko duży logotyp bez zbędnych rzeczy, a z przodu podobnie jak było.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.