Skocz do zawartości

[Praca] Specjalista od nawigacji inercyjnej (IMU, AHRS), 6-12k netto/mc, wawa


Pomocna odpowiedź

Witam,

Zarządzam startupem zajmującym opracowaniem się nowych rozwiązań hardwarowych głównie z dziedziny Virtual Reality, ale nie tylko (Generalnie firma jest w dużej mierze nastawiona na branże gier). Aktualnie jesteśmy na wczesnym etapie, ale mamy poparcie kilku wpływowych osób i pracę idą szybko do przodu. Bardzo ważnym elementem wszystkich rozwiązań które projektujemy jest coś w stylu systemu nawigacji inercyjnej (system AHRS). Aktualnie dział ten jest na tyle ważny że potrzebne jest powołanie stanowiska wyłącznie od tego zagadnienia.

W ramach pracy wchodziłyby takie rzeczy jak:

- Testowanie sensorów różnych producentów wchodzących w skład systemu AHRS

- Dostosowywanie aktualnych algorytmów z tego zakresu pod konkretne urządzenia i zastosowania (głównie w C/C++)

- Tworzenie algorytmów wykrywających specyficzny ruch oraz algorytmów kalibracyjnych

- Tworzenie systemów do debugowania tych danych dla pozostałych programistów (język dowolny, np. python, qt, matlab)

Podstawowymi umiejętnościami w tym zakresie będą:

- Zaawansowane programowanie w języku C/C++

- Bardzo dobra znajomość aktualnych algorytmów oraz prac powiązanych z zagadnieniem (np. prac sebastiana madgwicka, którego to algorytmów aktualnie używamy)

- Solidna wiedza matematyczna

- Umiejętność pisania własnych bibliotek do obsługi sensorów

Oraz co istotne, praca jest w Warszawie. Możliwa będzie praca zdalna przy sporych postępach i widocznym zaangażowaniu, aczkolwiek na początku będzie potrzebna duża liczba spotkań. Jeśli komuś bardzo by zależało i znał się mocno na temacie, mogę pomóc załatwić mieszkanie w Warszawie.

W kwestii wynagrodzenia to aktualne widełki wynoszą 6000-12000 zł netto przy umowie o dzieło. Bardzo zależy nam na dużym zaangażowaniu w projekt oraz aby ów praca pokrywała się z zainteresowaniami/hobby, jako że niemalże każdy w zespole wręcz kocha to co robi i takich ludzi szukamy. Zdaje sobie sprawę że tego typu zajęcie do najbardziej porywających nie należy, ale pracujemy nad świetnymi urządzeniami które mają potencjał wpłynąć na branże gier, jeśli ktoś chce mieć poczucie że robi coś wielkiego, to jest szansa że to znajdzie w tym projekcie. Generalnie panuje też dość luźna atmosfera (aczkolwiek tempo pracy bywa dość wysokie). Docelowo wynagrodzenie może znacznie wzrosnąć w najbliższym okresie jako że niedługo będziemy rozmawiać z dużym chińskim inwestorem w sprawie dalszego finansowania projektu.

Praca od zaraz, wymagane będzie podpisanie umowy o zachowaniu poufności w przypadku podpisania umowy.

Dalszy kontakt pod adresem bbarwik@gmail.com

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.