Skocz do zawartości

[Sprzedam] [SPRZEDAM] BB+ATB1.04b,silniik POLOLU ,sterownik,zasilacz


Pomocna odpowiedź

Dzień dobry,

Mam do sprzedania parę rzeczy.

Pierwsza to książka Bluebook (płyta jest) (Mirosław Kardaś, "Mikrokonktolery AVR Język C - Podstawy programowania") + zestaw uruchomieniowy ATB 1.04b , stan zestawu i książki idealny.

Jeżeli jest taka możliwość, to przekażę też prawa do licencji wszelakich jakich posiadam, napewno MkAvrCalculator i MkBootloader, czy coś jeszcze mam to musiałbym dopytać u Pana Mirka, te mam zainstalowane.

Cena nowego zestawu 1.05a z książką, to 489zł , myślę że mój zestaw za 320zł mogę oddać w nowe ręce.

Kolejną rzeczą jest sterownik Pololu VNH3SP30 - jednokanałowy sterownik silników MD01B 16V/9A

https://botland.com.pl/sterowniki-silnikow-moduly/745-pololu-vnh3sp30-jednokanalowy-sterownik-silnikow-md01b-16v9a.html

Stan idealny, nic nie połamane ani zarysowane. Polutowane bardzo schludnie.

Cena 70zł

Następnie jest Silnik z przekładnią 25Dx56L 172:1 6V 33RPM + enkoder CPR 48

https://botland.com.pl/silniki-dc-z-przekladnia-i-enkoderami/3544-silnik-z-przekladnia-25dx56l-1721-enkoder-cpr-48.html

Stan nie jest już idealny, ale tylko z uwagi że każdy przewód został przedłużony o 1,5m . Stąd stan nieidealny, poza tym wszystko działa prawidłowo i nie jest uszkodzone.

Posiadam do niego rolkę napędową, gumowa, średnica zewnętrzna 31mm, którą dorzucam w gratisie.

Cena 110zł

Ostatnią rzeczą jest zasilacz, SUNNY SYS1002-2406-T3

https://www.tme.eu/pl/details/zsidt6_4a-t3/zasilacze-desktopowe/sunny/sys1002-2406-t3/

Jedyna różnica pomiędzy moim a tym ze zdjęcia to to że w moim nie ma wtyki zasilającej kątowej, jest normalna prosta.

Stan również idealny.

Cena 40zł.

Ceny do rozsądnej negocjacji.

Do cen należy doliczyć ewentualne koszty przesyłki, możliwy odbiór w Olsztynie (warmińsko-mazurskie).

Jeżeli którąś cenę podałem bardzo nie adekwatną, proszę także o informację, bym mógł ją zweryfikować.

Jeżeli ktoś będzie poważnie zainteresowany, mogę porobić fotki konkretnych rzeczy.

Proszę kontaktować się tutaj na PW lub temacie, bądź mailem maniocek(malpa)gmail.com

Możliwość wystawienia na OLX czy allegro, dogadamy się wtedy co do kosztów dodatkowych.

Pozdrawiam i zapraszam 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.