Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Treker

Katalog firm: PCBWay.com

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą oraz do komentowania.

html_mig_img

PCBWay.com to jeden z najpopularniejszych na świecie producentów obwodów drukowanych. Celem firmy jest dostarczanie profesjonalnych PCB do budowy prototypów oraz do produkcji niskoseryjnych. PCBWay.com cieszy się dużym zainteresowaniem wśród pasjonatów elektroniki, głównie dzięki licznym promocjom takim jak np. 10 prototypów płytek za 5$ z czasem realizacji wynoszącym tylko 3 dni.

IMG_5b007bc9a86bc1780.jpg IMG_5b007bee96ef92227.jpg

Co ważne, PCBWay.com nie jest pośrednikiem. Cała produkcja firmy odbywa się w fabrykach zlokalizowanych w Chinach (w Shenzhen). Każdego dnia realizowane jest ponad 1500 zamówień, w skali miesiąca przekłada się to na ponad 50 000 metrów kwadratowych PCB! PCBWay.com oferuje również usługi montażu PCB. W firmie pracuje ponad 260 osób, dzięki czemu produkcja przebiega wyjątkowo sprawnie – ponad 98% zamówień realizowanych jest na czas!

Na stronie producenta znaleźć można łatwy w obsłudze kalkulator, który pozwala błyskawicznie poznać cenę zarówno produkcji jak i montażu PCB. Ważnym elementem działalności PCBWay.com jest wspieranie niekomercyjnych projektów. W łatwy sposób można uzyskać zupełnie darmowe płytki drukowane według własnego projektu! Do tej pory firma wsparła różne inicjatywy płytkami PCB o wartości przekraczającej 27 000$.

IMG_5b007bdf8d2bc7968.jpg IMG_5b007bfb08f4b337.jpg

Wszystkie materiały przekazane do produkcji sprawdzane są bezpłatnie przez odpowiednich specjalistów, dzięki czemu ryzyko błędu w produkcji zostało znacznie obniżone. PCBWay.com może poszczycić się rozbudowany centrum obsługi klienta, które pozwala w każdej chwili podejrzeć dokładny status zamówienia. W razie ewentualnych problemów można skorzystać z centrum pomocy, które udziela odpowiedzi na pytania klientów 24h na dobę. Więcej informacji o ofercie firmy znaleźć można na ich stronie internetowej.

Wpis przesłany przez: PCBWay.com

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
Zaloguj się, aby obserwować  

×