Skocz do zawartości

Nowy system automatyki domowej + polski asystent


Inari

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

7 minut temu, Treker napisał:

@Inari, zapowiada się ciekawie 🙂 Jak system radzi sobie z polskimi komendami głosowymi, jest to w miarę skuteczne? Masz jakieś demo?

 

dziękuję za komentarz 🙂 Demo komend głosowych chcę zrobić jak zaimplementuje asystenta bezpośrednio na stronie. Skuteczność oceniam na bardzo dobrą, szybkość interpretacji mogła by być odrobinę szybsza ale też nie jest źle.

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

1 godzinę temu, haryb napisał:

Czy planujesz dodać sterowanie ogrzewaniem w domu przez asystenta? Np na systemie danfos lub eq-3? P. S.Do końca roku będzie możliwa komunikacja z asystentem po polsku w wersji natywnej bez kombinacji. 

zobaczymy co się uda dodać. Nie bawiłem się jeszcze w sterowanie ogrzewaniem jakkolwiek więc nie wiem jak to wygląda, ale jeśli by chodziło o prosty warunek "jeśli stopni jest poniżej x to włącz ogrzewanie" to będzie takie coś można ustawić z poziomu interfejsu 🙂
Mówisz o asystencie google'a? Słyszałem, że ma wyjść w końcu w pełni funkcjonalny po polsku. Swojego i tak będę pisał, robię to, jak napisałem, hobbystycznie 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

13 minut temu, haryb napisał:

Z tym ogrzewaniem to nawet myślę o takich komendach w stylu zwiększ temp w salonie o 2 stopnie, albo jaka temperatura jest w sypialni, albo wyłącz wszystkie grzejniki 

planuję taką funkcjonalność 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.