Skocz do zawartości

Robot z modelu helikoptera/samolotu


oggy31

Pomocna odpowiedź

Witam od razu zacznę że mam 12 lat, jestem nowy i całkiem "zielony" i jeśli mój temat jest źle sformułowany proszę o przeniesienie do kosza.

Dawno temu bardzo fascynowały mnie ,że to tak ujmę , nie wiem czy dobrze pojazdy latające, samoloty, helikoptery. Dlatego na urodziny dostałem i to i to .

Tylko że w samolocie połamało się jedno śmigiełko , a w helikopterze coś jest nie tak z tym większym śmigłem , ponieważ gdy tylko próbuje wzbić się w powietrze przewraca się , próbowałem to naprawić lecz moje próby szły na marne.

Sprawdzałem "aparaturę" , wszystko dobrze działa , baterie 7,2 V.

Czy da się coś z tego jeszcze zbudować...? Szukałem w internecie ale raczej nic nie znalazłem , chyba że źle szukałem.

Bardzo chcę coś zbudować bo walczę o 6 na technike ... ostatnio spędziłem cały tydzień na kupowaniu części do gry elektrycznej , jakieś 5 godzin zajęło mi składanie jej , bez przerw... Więc BARDZO proszę o pomoc i dziękuję z góry

Link do komentarza
Share on other sites

Jeśli chodzi o modelarskie sprawy z zabawkami RC to chyba prędzej coś znajdziesz na forach o odpowiedniej tematyce:

http://www.forum.modelarstwo.org.pl/index.php

Jeśli chodzi o modyfikację związaną z jakimś inteligentnym układem to raczej nie podołasz misji jeśli nie masz odpowiedniego doświadczenia. Robota nie zrobisz jeśli nie masz podstaw 🙂

__________

Komentarz dodany przez: nawyk

Dokładnie, temat zamykam.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.