Skocz do zawartości

Sprzedam/Oddam moje elektroniczne zapasy - komponenty, przyrządy, dev-kity


Pomocna odpowiedź

Zmierzyłem się w końcu z faktem, że elektroniczne hobby wygasło i dobytek zbierany latami już mi się do niczego nie przyda i chciałbym żeby trafił do kogoś kto to wykorzysta. Wylistowałem co grubsze pozycje, może znajdzie się chętny.

Brak cen, bo nie wiem czy kogoś to zainteresuje, a trochę byłoby wyceniania. Preferowałbym zakupy hurtowe, wtedy obstawiam ok. 50% ceny rynkowej, a drobniejsze rzeczy jako gratisy. Wysyłka na koszt kupującego.

Mam też sporo komponentów SMD (rezystory, kondensatory, diody, tranzystory, układy scalone), więc jak trafi się jakiś początkujący elektronik, który chciałby coś z listy poniżej może napisać też pytanie o takie rzeczy to wtedy coś dorzucę do paczki.

Zestawy uruchomieniowe itp:

  • 1x Atmel SAM D21 Xplained Pro - SPRZEDANE
  • 1x Atmel ICE-Basic - SPRZEDANE
  • 1x KAMAMI Maximator Altera MAX10 FPGA Starter Board - SPRZEDANE
  • 1x STM32 F7 Discovery - SPRZEDANE
  • 1x Infineon XMC 2Go XMC1100
  • 1x Saleae logic analyzer 24MHz 8CH - SPRZEDANE

Układy scalone, czujniki itp:

  • 3x AS5132-HSSM
  • 3x AS5040-ASST
  • 3x AS5000-MD6H-2
  • 4x Sharp 340K (nowe, wydaje mi się że te są z Aliexpress) - SPRZEDANE
  • 8x Sharp 340K (przylutowane na płytce, z tego co pamiętam część jest oryginalna, część z Aliexpress), po drugiej stronie na płytce moduł HC-05 - SPRZEDANE
  • 5x MC33932 5.0 A throttle control H-bridge
  • 2x Moduł radiowy nRF24L01+ czarny
  • 1x Pololu #713 TB6612FNG Dual Motor Driver Carrier (nowy w opakowaniu) - SPRZEDANE
  • 1x Pololu #2990 DRV8838 Single Brushed DC Motor Driver Carrier (nowy w opakowaniu)
  • 2x Pololu #2490 VL53L0X Time-of-Flight Distance Sensor Carrier with Voltage Regulator, 200cm Max (nowy w opakowaniu)
  • 2x Pololu #2117 Pololu 12V Step-Up Voltage Regulator U3V12F12  (nowy w opakowaniu)
  • 1x AtXmega32E5-AU SMD
  • 1x AtXmega128A1U SMD
  • 1x AtXmega128A3U SMD
  • 1x AtTiny 13A-SSU SMD
  • 1x BTM-222
  • 2x VNH5050ATR-E sterownik silników
  • 1x ATmega88PA-AU SMD
  • 1x Czujnik odległości SFH7773
  • 1x Czujnik zbliżeniowy HSDL-9100-021
  • 1x DRV8332 Three-Phase PWM Motor Driver

Silniki, serwa itp:

  • 2x Pololu #3072 30:1 Micro Metal Gearmotor HPCB 6V with Extended Motor Shaft (nowe, nierozpakowane) - SPRZEDANE
  • 4x Pololu 30:1 HP z przylutowanymi enkoderami optycznymi Pololu (nowe, rozpakowane no i oczywista sprawa polutowane 😉 )
  • 11x Pololu 30:1 HP używane w minisumo (wymieniane gdy zaczynały tracić moc, przekładnie całe, przed wysyłką mogę je sprawdzić pod napięciem)
  • 4x Uchwyt Pololu do silników powyżej (2x rozpakowane, 2x nowe nierozpakowane)
  • 1x Redox 20A Brushless ESC 
  • 1x TowerPro SG-5010 (kupiony jako przerobiony na pełny obrót, wychodzi z niego 5 przewodów, o ile pamiętam to bezpośrednio sterowanie mostkiem H)
  • 2x TowerPro SG-5010 (nieużywane, nieprzerobione, 3 przewodu)
  • zestaw orczyków, śrub itd. do serw

LiPo (nowe, ale leżą już w kartonie kilka lat):

  • 1x LiPo Turnigy Nano-Tech 370mAh 25-40C Discharge 7,4V 
  • 4x LiPo Turnigy Nano-Tech 450mAh 65-130C Discharge 7,4V 
  • 1x Dualsky Xpower 300mAh 7,4V 45C Discharge (XP03002GT)
  • 2x Dualsky EX XP04003EX 400mAh 11,1V 30C Discharge 

Inne:

  • 1x wyświetlacz alfanumeryczny 2x8 WC0802C-STBLWNC06 (nowy, o ile dobrze pamiętam białe znaki, niebieskie podświetlenie)
  • 1x czutnik kart SD / MicroSD na USB
  • 1x koszyk na 8 baterii AA 
  • 2x opona poliuretanowa z felgą na silnik pololu - fi30 x 14 (do tego 2 formy do odlewania opon)
  • 2x opona solarbotics bez felgi
  • 1x wyświetlacz PiTFT LCD TFT 3,5cala złożony Adafruit 2097
  • 1x laminator bez obudowy ze zmienionym termostatem (do termotransferu)
  • 1x transformator toroidalny o nieznanych parametrach

 

Edytowano przez Hudyvolt
dodana informacja, które przedmioty są już sprzedane
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.