Skocz do zawartości

4szt. Silników wózków inwalidzkich 24V 320V piasty koła rama


Pomocna odpowiedź

Witam, sprzedam silniki jak w temacie, gratis rama metalowa( za dopłatą mogę dołożyć prawie całe wyposażenie kosiarki gdzie były zamontowane, silnik Briggs 13.5hp, alternator 24V 80A, skrzynka elektryczna, piasty noży, noze, pasek,oprawy łożyskowane, zbiornik itd. wszystko oprócz modułów do sterowania i aparatury, w moim przypadku byl to Smart driver Duo 2x30A dwie sztuki.). Całość kosiło lekko ponad 80cm, nawet wysoka trawę, jechało po wszystkim. Jak ktoś będzie chciał film to wrzucę na yt. Kosiłem tym staw dookoła plus oczywiście podwórko itd. Silniki bardzo ciężkie do zdobycia ze względu na 320W wszystkie sztuki plus te same przełożenie i prędkość. Cena 1100 zł za silniki z piastami i rama stalową. Ile za to zapłaciłem: (silniki elektryczne 800 zł, piasty kół 250zl od tokarza z grubego materiału, koła 400zl) jeśli ktoś takie coś planuje robić to taniej nie zrobi nawet samodzielnie. Koła z wysokim bieżnikiem z rynku rolniczego, pompowan. Polecam maszynę bo jest starannie zrobiona, materiał to profil 60x30x3. Całość oddam za 2500zl. (Silniki z kołami 1100zl, silnik 1000zl i reszta, alternator, oprawy łożyskowane, walki napędowe z piastami i nożami, skrzynka elektryczna, bak, przewody, kostki) Do uruchomienia dokupić sterownik silników plus zwykła aparatura. Tel. 603774331. Całość szerokość 120cm.

IMG_20200129_112617.jpg

IMG_20200129_112556.jpg

IMG_20200129_111958.jpg

IMG_20190303_113716.jpg

IMG_20190124_191852.jpg

IMG_20190124_191902.jpg

W cenie 1100 zł również koła za które zapłaciłem 100 zł/szt. 

Prosta konstrukcja, silnik napędza noże i alternator który ładuje akumulatory. Akumulatorów również już nie posiadam tak jak sterowników oraz aparatury. Switchem RC za pomocą dużego przekaźnika rozpalany był silnik spalinowy oraz również gaszony z pilota 

 Oczywiście w kosiarce wysokość koszenia w pełni regulowana za pomocą dźwigni, można kosić od 4cm do 15cm wysokość, regulowana platforma dźwignią, do pomocy podnoszenia platformy są siłowniki gazowe, sprężyny.

Edytowano przez blukasz111
Link do komentarza
Share on other sites

Sprzedany silnik spalinowy, reszta jest tzn. motoreduktory z piastami i kołami, rama, alternator i skrzynka elektryczna lecz bez sterowników tak jak pisałem. Zapraszam do kontaktu 603774331

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.