Skocz do zawartości

Sprzedam bazę robota Johnny 5 gratis mały z Raspberry Pi


Pomocna odpowiedź

Witam, sprzedam bazę na dokończenie projektu lub wykorzystanie do swoich celów robota budowanego na Johnnego 5 z filmu "Krótkie Spięcie" i małego który miał być zdalnie sterowanym przez WiFi na raspberry pi z chwytakiem na serwomechanizmach o 3 stopniach swobody. Mały prosty gratis 😁. Johnny five to konstrukcja moja budowana z 10lat teraz stoi i się kurzy a nie mam czasu by wrócić do tego hobby. Ogrop pracy, ogrom kasy, władowanie, wtedy 16 to latek gdy zacząłem go budować. Dzisiaj zrobiłbym go inaczej tzn, są lepsze sterowniki są lepsze możliwości. Opis to :

-głowa ruchoma prawo lewo, góra dół z pochyleniami,

-tors na siłownikach o mocy 150kg do tego wystarczy odpowiedni mechanizm i robót byłby w stanie się obracać jest możliwość, do tego koła pompowane 12cali pod łańcuszki i na silniki 2x12volt lub 2x 24volt 120-nawet do 800W

Obecnie bez silników. 

Porty USB, sterowanie na zasadzie sterownika serw, podłączenie pod laptopa na USB, ramiona bardzo silne jak na zabawki, 5kg spokojnie na wyprostowanym ramieniu, ramię z 100cm-120cm długości,do tego po 4 stopnie swobody, kamery USB zapomniałem bo robot stoi obecnie w garażu a szkoda by zbierał kurz. Może ktoś się nim zaopiekuje, robot wysokość od ok.120-170cm,

korpus aluminium 

Są filmiki na YouTube,

 

Drugi

tak o jednym jak o drugim. Naprawdę ogrom pracy i wiele serca i pieniędzy włożone, polecam i w razie pytań służę pomocą. 

Cana za oba 1500zł 

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Witam, rzadko tutaj bywam dokładnie kiedyś tak było, teraz pasja się zmieniła w biznes, a na dawne hobby niemam czasu zamiast robić, nie warto kupić? Tym bardziej że stoi i zbiera kurz. Robot posiada osiada sterowniki serw, parę też trzeba dokupić, posiada też arduino mega i na spokojnie mogę opowiedzieć co jak miało działać, dla tych co umieją pisać programy to łatwizna, mechanicznie robot w większych trudnościach wykonany szkoda by stał, jednak za 500zł go nie oddam żeby była jasność wolałbym dla syna zostawić ale wystarczy pogadać, lub przyjechać zobaczyć jestem z Częstochowy Centrum,pozdrawiam. 

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.