Skocz do zawartości

Nowa wersja kursu elektroniki (poziom II) już jest!


Komentator

Pomocna odpowiedź

@Slawek_M produkt, który zalinkowałeś to zestaw z książką do pierwszego poziomu kursu. Jeśli nie przerabiałeś tamtego kursu to powinieneś od niego zacząć. Drugi poziom kursu elektroniki to bezpośrednia kontynuacja pierwszego poziomu 🙂

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Za nami kolejne runda drobnych poprawek w nowej wersji kursu elektroniki (poziom II). Mam nadzieję, że tym razem wyłapaliśmy już wszystkie możliwe chochliki. Nowa wersja kursu jest już dostępna na blogu. Wszystkie osoby, które wsparły nas poprzez zakup e-booka do tego kursu mogą już pobrać nową wersję plików, czyli tzw.: "Wydanie I (poprawione)". Oczywiście dostęp do poprawionego wydania jest bezpłatny (niezależnie od daty zakupu e-booka) - wystarczy wygenerować nowy plik w swoim panelu.

Link do komentarza
Share on other sites

Nareszcie znalazłem! Mam książkę i niestety dotarłem tutaj dopiero będąc przy części 11. Wprawdzie wiele błędów było dość oczywistych, ale przez nie, przy każdym trudniejszym zagadnieniu zaczynałem się zastanawiać czy to ja ma problem ze zrozumieniem czy znowy wkradły się jakieś błędy.

Do czasu ewentualnego poprawionego wydruku najprościej byłoby poinformować mailowo osoby które kupiły książkę o poprawkach i podrzucić linka. Mi dotarcie tutaj zajęło jakąś ponad godzinę (szukałem w dziale "Zupełnie zieloni" żeby sprawdzić czy ktoś miał podobne problemy).

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Birman jeszcze raz przepraszam za to zamieszanie. Pierwszy raz zdarzyło nam się coś takiego, że pomimo wielokrotnego sprawdzania (i to przez kilka osób) takie błędy poszły "do druku". Wnioski na przyszłość wyciągnięte, mam nadzieję, że przy kolejnych publikacjach unikniemy tego typu chochlików.

Wczoraj wysłałem mailing do osób, które posiadają e-booka. Na dziś jest zaplanowany mailing do osób, które zarejestrowały w ostatnim czasie zestaw do tego kursu - na pewno też go dziś dostaniesz 🙂 Od 2 tygodni link do tej erraty jest już podlinkowany w opisie produktu w Botlandzie. Postaram się jeszcze wdrożyć jakiś inny mechanizm, który będzie informował nowe osoby. Do tego we wszystkich nowych wydaniach naszych książek będą teraz osadzone kody QR do ewentualnych errat, aby w razie takiej sytuacji każdy miał łatwy dostęp do tych informacji.

7 godzin temu, Birman napisał:

Mi dotarcie tutaj zajęło jakąś ponad godzinę (szukałem w dziale "Zupełnie zieloni" żeby sprawdzić czy ktoś miał podobne problemy).

Na przyszłość (piszę to też do wszystkich innych osób), w takich sytuacjach najlepiej sprawdzać komentarze do konkretnych kursów. Tam najszybciej pojawiają się tego typu informacje. Po drugie, zachęcam do tego, aby w przypadku jakichkolwiek problemów od razu śmiało pytać na forum. Staramy się odpowiadać na pytania praktycznie przez 6-7 dni w tygodniu, więc wszystkie sytuacje wyjaśniane są dość szybko. 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.