Skocz do zawartości

Zlecenie na dokończenie konsolki PiZero


Pomocna odpowiedź

Dzień dobry!

Szukam magika Raspberry i RetroPie do wykonania - rzecz jasna odpłatnego - zlecenia. Zależy mi na czasie (postaram się jednak podejść do sprawy plastycznie) oraz zależy mi na umiejętnościach osoby, która byłaby zainteresowana zleceniem. Szukam zatem kogoś, kto się na tym po prostu zna. Dodatkowym atutem byłaby Warszawa jako miejsce zamieszkania wykonawcy.

Pokrótce:

Mam niemal ukończoną, autorską konsolkę do gier opartą na PiZero. Wszystkie jej techniczne komponenty są sprawdzone (także oscyloskopem), przelutowane itp. W zasadzie wystarczy je tylko przykręcić do obudowy, wiadomo też że działają (np. wyświetlacz) - tu praca została już wykonana. Problem tkwi w oprogramowaniu, które jest w sumie stosunkowo prostą nakładką na zwykły RetroPie (kilka zmian w menu, dźwięków, poleceń itp.).

Poprzedni wykonawca musiał zrezygnować z ukończenia pracy, przez nawał innych projektów - nie miał czasu, by bawić się oprogramowaniem tak, by bezproblemowo zadziałały wszystkie komponenty konsolki. Uszanowałem jego decyzję i szukam kogoś, kto rzecz ukończy. Istnieje tez możliwość kontaktu z owym wykonawcą, jeśli będzie to konieczne. Głównie chodzi zatem o dostosowanie oprogramowania i ew. drobne poprawki techniczne jeśli będą one konieczne - tak, by wszystko bezproblemowo zadziałało.

Osobie zainteresowanej zleceniem udostępniam wszystkie dane techiczne plus samą konsolę ze wszystkimi jej komponentami. Nie chcę jednak tu zaśmiecać, zatem po szczegóły zapraszam na PRIV (kontakt e-mailowy na marcin.podlewski@gmail.com - możliwy też jest kontakt telefoniczny pod numerem 605566281).

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.