Skocz do zawartości

[Sprzedam] Zestaw Duckietown MOOC Founder's Edition Kit do nauki autonomicznej jazdy


Pomocna odpowiedź

Cześć wszystkim!

Mam do sprzedania zestaw Duckietown MOOC Founder's Edition Kit (wersja z Jetson Nano 2GB).

Duckietown to projekt mający na celu promowanie nauki robotyki i sztucznej inteligencji. Sercem projektu są roboty Duckiebot, których celem jest autonomiczna jazda po makiecie miasta (które zamieszkują kaczuszki) przy wykorzystaniu głównie kamery. W zeszłym roku wyszedł również oficjalny (darmowy) kurs MOOC Self-Driving Cars with Duckietown, który wprowadza w tematykę autonomicznej jazdy, od teorii do praktyki. Jest to świetny zestaw do nauki sterowania robotem, jego lokalizacji oraz wykrywania przedmiotów. Link do strony projektu ze szczegółami: Duckietown.

Zestaw sprzedaję, ponieważ po skończeniu kursu pochłonęła mnie praca i studia i nie miałem czasu dłużej się z nim uczyć, a teraz się przeprowadzam za granicę. Zestaw zachował się w bardzo dobrym stanie. Sporo rzeczy w nim wymagało własnoręcznego złożenia (Duckiebot, naklejanie pasów na jezdni), więc zestaw z natury ma trochę "jakość DIY", ale nie ma w nim żadnych usterek. Oryginalne taśmy do tworzenia pasów również są, więc w razie potrzeby można odnowić. Jedynie jest w nim obecnie 14 kaczuszek zamiast początkowych 27, jednak jest to nadal spokojnie wystarczająca liczba 😉 

Zestaw oryginalnie kosztował ponad 2000zł (cena ze strony + kurier z Chin + opłaty importowe...), ja za niego chcę 1000zł (do negocjacji). Nie ma tu haczyka, po prostu wolę dać półdarmo komuś, kto będzie tego używał, niż żeby się kurzyło lub żeby wyrzucić.
Preferuję odbiór osobisty w Warszawie, ale możliwa jest również przesyłka za dodatkową opłatą.

Wstawiam parę zdjęć, niestety nie nagrywałem filmików z działania. Mogę zrobić więcej zdjęć, jeśli będzie taka potrzeba. Chętnie również odpowiem na wszystkie pytania.

duckietown_1.thumb.jpg.c98f3740ba6c7fdfe00a266099043765.jpg duckietown_2.thumb.jpg.17585c5a6ea92ab127cc096ed80e6743.jpg duckietown_3.thumb.jpg.6e3f6f2d988e5d3b2afec79c38d62b6c.jpg

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.