Skocz do zawartości

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Fajny i na esp32, będę zaglądał. Rzuciłem okiem na kod i zdaje się, że w takiej formie bez (opcjonalnego?) wyświetlacza dalej nie pójdzie. Dodałbym warunki pomijające użycie oled-a lub kompilację warunkową.

Dnia 7.02.2025 o 17:55, Spidi-Andi napisał:
if (!display.begin(SSD1306_SWITCHCAPVCC, SCREEN_ADDRESS)) {
    Serial.println(F("SSD1306 allocation failed"));
    for (;;);
  }

 

  • Lubię! 1
20 godzin temu, orb777 napisał:

Fajny i na esp32, będę zaglądał. Rzuciłem okiem na kod i zdaje się, że w takiej formie bez (opcjonalnego?) wyświetlacza dalej nie pójdzie. Dodałbym warunki pomijające użycie oled-a lub kompilację warunkową.

 

Dziękuję za radę. Ja początkujący w programowaniu. Uczę sie razem z ChatGpT. Ty zapewne programujesz sam. Tez bym tak chciał :). Ale kto nie dąży do celu ten nie osiągnie. Pozdrawiam 

  • 2 miesiące później...

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...