Skocz do zawartości

Spis sklepów z częściami dla robotyka!


Treker

Pomocna odpowiedź

Witajcie, cieszę się mogę przedstawić Wam kolejną nową funkcjonalność naszego forum. Tym razem projekt technicznie był bardzo prosty jednak otrzymanie informacji do tego katalogu trwało dość długo - pierwsze maile wysyłałem w czerwcu...

Co tym razem przygotowałem? Jest to bardzo prost lista sklepów dla robotyków amatorów. Mam nadzieję, że docelowo pojawią się tam wszystkie sklepy. Aktualnie na liście znajdują się 4 sklepy, bo od tylu właścicieli otrzymałem potrzebne materiały. Pozostałe znane mi sklepy powiadamiałem dwukrotnie, jednak nie otrzymałem odpowiedzi. W katalogu znajdują się wyłącznie sklepy posiadające w asortymencie części elektroniczne oraz mechaniczne.

Zdaję sobie sprawę, że nie jest to przełomowa funkcja jednak mam nadzieję, że będzie pomocna dla osób, które dopiero chcą zagłębić się w budowanie robotów i na początku nie wiedzą, gdzie mogą szukać potrzebnych elementów.

Zapraszam do zapoznania się ze spisem sklepów dla robotyków!

Link do komentarza
Share on other sites

Na razie nie planuję, ponieważ nie wydaje mi się, aby było to ważniejsze niż to co jest tam teraz. Więcej linków w nagłówku nie można umieścić - muszę pamiętać o czytelnikach z ekranami o mniejszej rozdzielczości. Mogę ewentualnie dodać to do listy rozwijanej pod "Więcej". Jednak najpierw chciałbym, aby pojawiło się tam więcej ofert.

Aktualnie link dostępny jest w lewej kolumnie na portalu.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Lewy panel na portalu kieruje do różnych części forum - dlatego na samym forum w panelu jest już co innego, nie chciałem powielać tego co można znaleźć na stronie.

Jednak jeśli jest taka potrzeba to przebuduję lewe panele na forum.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.