Skocz do zawartości

[Sprzedam]Robonova

Pomocna odpowiedź

Mam do sprzedania robota ROBONOVA .

ROBONOVA-I jest jednym z najpopularniejszych na świecie robotów humanoidalnych przeznaczonym do celów edukacyjnych i hobbystycznych. Potrafi chodzić, biegać, robić przewroty i tańczyć, a jego możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika. Robot poruszany jest przez 16 potężnych cyfrowych serwomechanizmów HSR-8498HB zaprojektowanych specjalnie na potrzeby tego zestawu przez firmę Hitec. Wyposażone są one w zabezpieczenie przeciw zbyt wysokim napięciom, super-wytrzymałe przekładnie Karbonite i technologię Feedback ułatwiającą programowanie. Chroniona przez plastikową obudowę na plecach robota, płyta głowna Micom potrafi sterować jednocześnie nawet 24 serwomechanizmami i 16 modułami dodatkowymi. Jako moduły dodatkowe do płyty można podłączyć żyroskopy, akcelerometry, moduły syntezy mowy, czy sterowniki radiowe i Bluetooth, dowolnie rozbudowując możliwości robota. Specjalnie zaprojektowane pozłacane metalowe klamry serwomechanizmów stanowią podstawę wytrzymałego i lekkiego egzoszkieletu. ROBONOVA-I dodatkowo wyposażona jest w mocne plastikowe elementy chroniące płytę sterującą oraz akumulatory. Źródłem zasilania robota jest pięcioogniwowy, przyjazy dla środowiska akumulator NiMH, który starcza na ok. 1 godzinę pracy. Dołączona ładowarka przetwornicowa wyposażona jest w obwody ochronne, aby zapobiec wszelkim problemom związanym z ładowaniem. . Skład zestawu * płyta sterująca MR-3024 * szesnaście cyfrowych serwomotorów HSR-8498HB * akumulatory Ni-MH z ładowarką * płyta CD z oprogramowaniem Robo Basic * kabel do programowania przez port szeregowy komputera * sterownik na podczerwień Remocon * instrukcja Informacje dodatkowe Wymiar: 32 cm wysokości Waga: 1,3 kg

Cena jaka mnie interesuje to 2500 zł.Zdjecia wysyłam na email.