Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące pracy inżynierskiej.


goracyroni

Pomocna odpowiedź

Witam. Jestem studentem 4go roku Automatyki i Robotyki na Politechnice Wrocławskiej ( wydział mechanicznny). Założyłem tutaj konto żeby spytac o ważną kwestię związaną z moja pracą inżynierską. Tematem mojej pracy jest "Zarządzanie zmianami w oprogramowaniu robotów przemysłowych". Napisałem już rozdział o ogólnym zarzadzaniu zmianami oprogramowania oraz wymieniłem i opisałem parę programów to ułatwiających. Pytanie moje brzmi : czy w mojej pracy stworzyć rozdział o programowaniu robotów przemysłowych ( podział, opis) ? Ewentualne sugestie co jeszcze mogłoby się w niej znaleść sa bardzo mile widziane 🙂 Pozdrawiam!

Ps. Jeśli zamiesciłem temat w nie tym wątku to bardzo przepraszam ale jestem nowy i nie ogarniam jeszcze podziału tego forum 🙂

__________

Komentarz dodany przez: Sabre

Skoro padła już odpowiedź na tak ważne pytanie to myślę, że temat można zamknąć.

Link do komentarza
Share on other sites

Co na Twoje pytania odpowiedział Promotor? W praktyce to on powinien zadbać i kontrolować poprawność merytoryczną, treść i poziom Twojego projektu inżynierskiego.

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.