Skocz do zawartości

[Sprzedam] roboNOVA-1


Pomocna odpowiedź

Posiadam do sprzedania robota za kwote 2500 zł cena do negocjacji

Hitec ROBONOVA-I jest jednym z najpopularniejszych na świecie robotów humanoidalnych przeznaczonym do celów edukacyjnych i hobbystycznych. Potrafi chodzić, biegać, robić przewroty i tańczyć, a jego możliwości ogranicza jedynie wyobraźnia użytkownika. Robot poruszany jest przez 16 potężnych, cyfrowych serwomechanizmów HSR-8498HB, zaprojektowanych specjalnie na potrzeby tego zestawu przez firmę Hitec. Wyposażone są one w zabezpieczenie przeciw zbyt wysokim napięciom, super-wytrzymałe przekładnie Karbonite i technologię Feedback ułatwiającą programowanie. Chroniona przez plastikową obudowę na plecach robota, płyta główna Micom potrafi sterować jednocześnie nawet 24 serwomechanizmami i 16 modułami dodatkowymi. Można do niej podłączyć żyroskopy, akcelerometry, moduły syntezy mowy, czy sterowniki radiowe i Bluetooth, dowolnie rozszerzając możliwości robota. Specjalnie zaprojektowane, pozłacane metalowe klamry serwomechanizmów stanowią podstawę wytrzymałego i lekkiego egzoszkieletu. ROBONOVA-I dodatkowo wyposażona jest w mocne plastikowe elementy chroniące płytę sterującą oraz akumulatory. Źródłem zasilania robota jest pięcioogniwowy, przyjazny dla środowiska akumulator NiMH, który starcza na ok. 1 godzinę pracy. Dołączona ładowarka przetwornicowa wyposażona jest w obwody ochronne, aby zapobiec wszelkim problemom związanym z ładowaniem.

Skład zestawu

płyta sterująca MR-3024

szesnaście cyfrowych serwomotorów HSR-8498HB

akumulatory Ni-MH z ładowarką

płyta CD z oprogramowaniem Robo Basic

kabel do programowania przez port szeregowy komputera

sterownik na podczerwień Remocon

instrukcja

Informacje dodatkowe

Wymiar: 32 cm wysokości

Waga: 1,3 kg

Możliwość programowania: Tak

Samodzielne składanie: Tak

Zasilanie: akumulator (w zestawie)

Ten zestaw jest przeznaczony do samodzielnego złożenia. Został zaprojektowany tak, aby ten proces jak najbardziej ułatwić. Składanie zajmuje ok. 6-8 godzin i potrzebny jest jedynie śrubokręt. Instrukcja zawiera szczegółowe ilustracje dotyczące każdego etapu.

Cena w sklepie to koszt około 4000 zł

Robot nie posiada gwarancji ,nigdy nie był używany jak również nigdy nie był składany.

Aukcja RoboNOVA-1

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.