Skocz do zawartości

Zapowiedzi artykułów - 1# - silniki, PID, drukarki 3D


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
To już prawie rok, gdy na Forbocie regularnie publikowane są artykuły. Oczywiście wymaga to pisania tekstów z dużym wyprzedzeniem.Czasami jednak ciężko mi wysiedzieć w ciszy i nie pochwalić się najciekawszymi, planowanymi publikacjami. Stąd pomysł na zapowiedzi!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Super pomysł z zapowiedziami. Choć już stawiam pierwsze kroki w programowaniu to jeszcze przede mną jest stworzenie swojego pierwszego robota. Kurs o silnikach z pewnością bardzo się przyda takim osobą początkującym jak ja. Moim marzeniem jest też stworzenie własnej niedużej maszyny CNC, która posłużyłaby m.in. do wycinania fragmentów konstrukcji robotów, precyzyjnego wycinania PCB itp. Może kiedyś ten temat będzie poruszony tak szeroko jak drukowanie 3D ? 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Podzielam entuzjazm wszystkich komentujących powyżej 🙂 Czekam na wszystkie wasze publikacje i nowe kursy- Napewno coś dobrego z nich wyniosę, bo jak dotychczas są mi doskonałym uzupełnieniem, tego co, wyczytuję w książkach.

PS.

Mam nadzieję, że w publikacji na temat mierników dla początkujących - podpowiecie też, które warto mieć jako początkujący ale, którego też nie powstydziłby się profesjonalista.

Pozdrawiam hob_bit 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Mam nadzieję, że w publikacji na temat mierników dla początkujących - podpowiecie też, które warto mieć jako początkujący ale, którego też nie powstydziłby się profesjonalista.

W artykule zostały wskazane 3 mierniki od najtańszego, przez średni, po bardziej profesjonalny 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.