Skocz do zawartości

[Konkurs] GŁOSOWANIE - Proxxon FBS 240/E - #5 - Warsztatowe wpadki


Treker

Wybieram wpadki warsztatowe użytkowników:  

31 użytkowników zagłosowało

Wyniki głosowania są ukryte!

Ankieta jest już zamknięta!


Pomocna odpowiedź

Rozpoczynamy głosowanie w V edycji konkursu organizowanego razem, ze SwiatNarzedzi.pl, w którym do wygrania są narzędzia Proxxona FBS 240/E. Moja recenzja nagród dostępna jest na blogu w artykule: Zestaw dla robotyka – Proxxon + statyw wiertarski + imadło.

Zadaniem konkursowym było opisanie swojej warsztatowej wpadki. Więcej na ten temat można znaleźć w osobnym artykule na blogu, a wszystkie zgłoszenia dostępne są w tym temacie na forum.

W celu wyłonienia zwycięzcy uruchomiona została ankieta (dostępna powyżej). Każdy zalogowanych użytkownik może oddać maksymalnie 3 głosy (ankieta wielokrotnego wyboru). Dozwolone są głosy na siebie. Głosowanie trwa do 08.08 (włącznie). Zastrzegam prawo do weryfikacji głosów i usunięcia tych, które zostaną zdobyte w podejrzany sposób.

Link do komentarza
Share on other sites

Otóż niespodziewanie mamy remis! KD93 vs. Elvis

W związku z tym robimy dogrywkę, poniżej są moje dwa posty. Jeśli chcecie zagłosować na daną osobę, to przyznajecie danemu postowi piwo, o tym -> icon_beer.gif

Można oddać głos tylko na jednego autora (w przeciwnym wypadku oba głosy nie będą liczone). Czas do najbliższej środy, godzina 22:00!

Link do komentarza
Share on other sites

Ponieważ chciałem zagłosować na obydwu panów w ankiecie, a w końcu wybrałem tylko KD93, to wypadałoby dodać teraz ten zapomniany głos na Elvisa 🙂

PS, Treker, sprytny sposób na zarobienie piwek 😋

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Widzę, że w tej chwili jest remis, ale o godzinie 22 wynik wskazywał na KD93, tym samym mamy zwycięzcę! Adres do wysyłki powinien został wysłany do mnie na PW. Posty z głosami dogrywkowymi ukryłem, aby nie pojawiały się kolejne głosy. Wszystkich zachęcam do udziału w kolejnej edycji konkursu: Zdobądź Proxxona FBS 240/E - #6 - Mój projekt

Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.