Skocz do zawartości

[Sprzedam] Katalog firm: Lingo-Star Sp. z o.o


Treker

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą oraz do komentowania.

Grupa Edukacyjna LINGO-STAR® serdecznie zaprasza dzieci i młodzież - pasjonatów robotyki - na autorskie zajęcia poświęcone konstruowaniu i programowaniu robotów oparte o renomowane zestawy Lego WeDo i Lego Mindstorms EV3. Proponujemy Państwu także wyjątkowe na polskim rynku usług edukacyjnych połączenie nauki angielskiego z doświadczeniami fizycznymi i chemicznymi dla dzieci - paletę autorkich kursów Grupy Lingo-Star® - ENGLISH and SCIENCE. Aby zapisać dziecko na nasze kursy, wystarczy wejść na stronę http://www.lingostar.pl i wypełnić formularz zapisu.Wszystkich, którzy są zainteresowani współpracą z Lingo-Star® w oparciu o nasz system franczyzowy zapraszamy do kontaktu z nami:franczyza@lingostar.pl oraz na numery telefonów: 791 134 760 lub 22/374 02 59. ROBOTYKA – Robotricks.plIQ KLOCKI – wstęp do robotyki

Poznawanie własnych możliwości to jedna z najbardziej fascynujących cech świata dzieci. Poprzez inspirującą zabawę z Lego pomagamy dzieciom rozwinąć ich potencjał w zakresie twórczego myślenia, szukania i znajdowania nowych rozwiązań, wyobraźni przestrzennej, pracy w grupie. Na zajęciach dzieci samodzielnie budują struktury z klocków Lego zajmując się konkretnym tematem np. zwierzęta, budynki, pojazdy etc. Budowanie struktur z klocków splata się z rozbudową wiedzy na temat danego zagadnienia, przy czym dzieci zachęcane są do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i samodzielnego formułowania wniosków.Zabawa tego rodzaju znakomicie rozwija zdolność koncentracji i uczy znajdowania rozwiązań, które pozwalają zrealizować zamierzenia konstrukcyjne. Stanowi pierwszy krok do zajęć robotycznych poświęconych konstruowaniu i programowaniu robotów.

ROBOTRICKS – Lego WeDoDzieci w wieku 6-9 lat mogą rozpocząć swoją przygodę z robotyką na zajęciach opartych o zestawy Lego WeDo z własnym autorskim programem Grupy Lingo-Star®. Dzieci konsekwentnie i systematycznie budują swoją wiedzę i kompetencje związane z rozwiązywaniem zadań konstrukcyjnych. Budują także przekonanie o własnej wartości i pewność umiejętności, jakie nabywają. Zasadą obowiązującą na zajęciach robotycznych Lingo-Star jest udostępnienie jednego zestawu parze młodych konstruktorów. Program został rozpisany na 2 lata.

ROBOTRICKS – Lego Mindstorms EV3Starszych wielbicieli nowoczesnych technologii i programowania zapraszamy na kontynuację zajęć robotycznych w ramach naszych autorskich programów opartych o zestawy Lego Mindstorms EV3.Zaawansowane Lego Mindstorms EV3 pozwalają na budowę coraz bardziej złożonych robotów wyposażonych w czujniki ruchu i koloru, poruszanych silnikami, reagujących na głos i światło. Robotyka na tym poziomie pozwala dzieciom zyskać głębszą wiedzę na temat świata techniki i automatyki. Dla jednych będzie to ciekawa przygoda, a dla innych – być może – wczesny kontakt z ich przyszłym zawodem. Program został rozpisany na 2 lata.

NOWOŚĆ! Sekrety Elektroniki Od roku 2015, na wybranych lekcjach kursów Lego WeDo i Lego Mindstorms, przeprowadzamy zajęcia z elektroniki konstruując układy z klocków Sekrety Elektroniki. Budujemy tranzystor, radio, a także lampkę, która sama zapali się gdy zapadnie zmrok… Ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia!Wielkość grup na wszystkich zajęciach robotycznych to 6-12 osób; na kursach English and Science – 6-10 osób. ENGLISH and SCIENCEMAŁY EDISON®- Najpiękniejsze doświadczenia chemiczne i fizyczne dla dzieci!

Mały Edison® to zajęcia, które w piękny i ciekawy sposób uczą obserwowania i rozumienia otaczającego nas świata. Dzieci wraz z nauczycielem wykonują najpiękniejsze i najbardziej barwne doświadczenia fizyczne i chemiczne (specjalnie dobrane także pod kątem bezpieczeństwa). Mały Edison® to kurs, który pobudza dzieci do myślenia i pomaga zrozumieć otaczające nas zjawiska.Program ma charakter interdyscyplinarny i jest świetnym pomostem do dobrego zrozumienia nauk ścisłych. Został rozpisany na 2 lata.

KITCHEN SCIENCE®Interdyscyplinarny kurs języka angielskiego – nowatorskie połączenie kursu standardowego z eksperymentami fizyczno-chemicznymi.

Kurs od lat cieszący się niesłabnącym powodzeniem i przynoszący świetne wyniki w nauce. W czasie zajęć wykorzystywane są przedmioty i substancje na co dzień używane w każdej kuchni np.: sól, kostki cukru, mydło i bańki mydlane, sok z czerwonej kapusty, oleje roślinne. Metoda pozwala na skuteczne i szybkie przyswajanie materiału językowego i znakomitą zabawę.Kitchen Science® jest wyjątkowym kursem. Aby wykonać doświadczenie dzieci muszą nazwać przedmioty i czynności potrzebne do jego przeprowadzenia. To metoda, która pozwala na niezwykle szybką naukę języka i to niejako przy okazji. Na Kitchen Science® dzieci uczą się także, że świat jest piękny, ciekawy i kolorowy i że warto go badać i eksplorować. Uczą się doceniać racjonalne myślenie, logikę i poszukiwanie prawdy.Kitchen Science® jest autorskim kursem językowym Grupy Lingo-Star® rekomendowanym przez Andy Edwinsa, nauczyciela native speakera z tytułem DELTA, uczącego języka angielskiego w rządowej, angielskiej szkole językowej. Głosów do płyty Kitchen Science® użyczyli: znana wokalistka Ania Świątczak oraz Andy Edwins wraz z córką Juliette.Kurs został rozpisany na 1-3 lat w zależności od tego, czy jest prowadzony samodzielnie czy w połączeniu z kursem standardowym do nauki j. angielskiego.

HUMAN BODY - ORGANIZM CZŁOWIEKAInterdyscyplinarny kurs języka angielskiego – nowatorskie połączenie kursu standardowego z doświadczeniami opisującymi działanie organizmu człowieka.

Interdyscyplinarny kurs językowy Lingo-Star® przeznaczony dla dzieci z klas 4-6 szkoły podstawowej prowadzony 2 razy w tygodniu. W czasie zajęć dzieci poznają angielski badając budowę i podstawowe funkcje organizmu ludzkiego: budują model ucha, wywołują powidoki, a nawet budują sztuczne serce - z tektury.Uczniowie oprócz przyswajania ogromnej liczby słów i zwrotów związanych z nazwami części ciała, substancji potrzebnych do budowy modeli, czasowników związanych z pracą na lekcji poznają bogatą idiomatykę związaną np. z tematem wątroby czy krwi. Human Body to kurs języka angielskiego, w czasie którego dzieci poznają otaczający je świat za pośrednictwem angielskiego, czyli uczą się języka w sposób jak najbardziej zbliżony do naturalnego.Kurs jest kontynuacją Kitchen Science®; może także być prowadzony niezależnie. Jest rozpisany na jeden rok. Wpis przesłany przez: Lingo-StarⓇ Sp. z o.o

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Gość
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.