Skocz do zawartości
Treker

[Konkurs] GŁOSOWANIE - Proxxon FBS 240/E - #9 - Wyzwanie Forbota

Wybieram rozwiązanie użytkownika:  

108 użytkowników zagłosowało

Ankieta jest już zamknięta!
  1. 1. Wybieram rozwiązanie użytkownika:

• deshipu
      7
    • klonyyy
      21
    • pyraminx
      16
    • Maiq
      29
    • mosi2
      35

Pomocna odpowiedź

Rozpoczynamy głosowanie w IX edycji konkursu organizowanego razem, ze SwiatNarzedzi.pl, w którym do wygrania są narzędzia Proxxona FBS 240/E. Moja recenzja nagród dostępna jest na blogu w artykule: Zestaw dla robotyka – Proxxon + statyw wiertarski + imadło.

Zadaniem konkursowym było bardzo trudne - należało wykorzystać robota mobilnego do stworzenia napisu na kartce. Więcej na ten temat można znaleźć w osobnym artykule na blogu, a wszystkie zgłoszenia dostępne są w tym temacie na forum.

W celu wyłonienia zwycięzcy uruchomiona została ankieta (dostępna powyżej). Każdy zalogowanych użytkownik może oddać maksymalnie 2 głosy (ankieta wielokrotnego wyboru). Dozwolone są głosy na siebie. Głosowanie trwa do 07.12 (włącznie). Zastrzegam prawo do weryfikacji głosów i usunięcia tych, które zostaną zdobyte w podejrzany sposób.

Rozumiem, że hob_bit był bezkonkurencyjny i wygrał w przedbiegach, dlatego nie ma go na liście 🙂 inwencja twórcza i kreatywność najwyższych lotów 😉

bravo.thumb.jpg.ccac3ae25e41f2243287a013ccd10480.jpg

olotrolo, można również tak to zinterpretować 😉

@olotrolo - O hob_bicie mowa, a hob_bit tuż, tuż - Jak to wilcy mawiają w lasach 😉 Może na liście nie jestem, ale za to już oddałem na chłopaków moje głosy 😋 Poza tym widzę następną edycję konkursu na horyzoncie i mam wielką nadzieję, że tym razem nie będzie trzeba mobilizować nieustraszonych twórców robotów w taki sposób, do uczestnictwa w rywalizacji, a i oni sami wykażą się odrobiną poczucia humoru - Oczywiście w granicach przyzwoitości.

Ankieta zakończona - gratuluję wszystkim, którzy podjęli wyzwanie Forbota i zaprogramowali swojego robota. Oczywiście szczególne gratulacje dla zwycięzcy - czekam na dane do wysyłki 🙂

hob_bit, przy okazji obiecany upominek dla hob_bit'a - wybierz zestaw gadżetów, który chciałbyś otrzymać i daj znać na PW 🙂

Chciałem z miejsca podziękować wszystkim, którzy na mnie zagłosowali, a także pogratulować konkurentom, bo ich konstrukcje są fantastyczne i najchętniej oddałbym głos na wszystkie. Powodzenia w następnych edycjach! 🙂

• Lubię! 1

Fszystkie konstrukcje były fantastyczne ale zwyciężył - zasłużenie, ten który idealnie poradził sobie z napisaniem - Gratuluję konstruktorowi.

PS.

Dziękuję za wyróżnienie poza konkursowe i gadżety 🙂