Skocz do zawartości

Kiesz. tab. do kursu PE_1 - archiwum


Treker

Pomocna odpowiedź

Dobrze przeczuwałem, że chochlik drukarski tylko czekał.

Otóż znaleźliśmy w całej serii drobne błędy:

- rewers strony 13, sekcja praktyczne przykłady, jest "miliamper - 1 mV", powinno być "miliamper - 1mA"

- rewers strony 2, przewody amperomierza powinny być przytknięte do obwodu odwrotnie (niebieski w miejsce czerwonego i analogicznie drugi). Oczywiście nie jest to duży błąd, bo sam pomiar zostałby wykonany, ale zgodnie "ze sztuką" powinno być odwrotnie.

Jak widać błędy te nie są krytyczne, jednak nie chcę, aby trafiały do Was materiały z takimi pomyłkami. Najmocniej przepraszam osoby, które kupiły już swoje komplety. Aktualny plan działania jest następujący:

- Zleciłem już zewnętrznej firmie korektorskiej dodatkowe, potrójne sprawdzenie wszystkich materiałów.

- Najszybciej jak będzie to możliwe wykonamy dodruk poprawnych wersji.

- Wszystkie osoby, które zakupiły już komplety dostaną bezpłatne drugie, poprawne wersje wraz z gadżetami forbota (długopis, breloczek, naklejki).

- Do regularnej sprzedaży wrócą poprawione wersje.

Mam nadzieje, że cały proces zajmie maksymalnie 10-14 dni. Już teraz osoby, które kupiły swoje komplety mogą przesłać do mnie na PW adresy, na które mam wysłać nowe wersje tablic. Jeszcze raz wszystkich przepraszam za zaistniały problem. Aż ciężko mi uwierzyć, że przy ilości czasu poświęconego na sprawdzenie materiałów znalazły się tam błędy tego typu. Z całego zdarzenia wyciągnąłem odpowiednie wnioski, aby w przyszłości wyeliminować takie błędy. Będę informował tutaj o postępach 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Aktualizacja: dziś zamówiłem w drukarni dodruk naszych tablic elektronicznych. Przy okazji ulepszyliśmy jeszcze w nich kilka drobiazgów 😉 Nowe komplety powinny być gotowe do wysyłki w następnym tygodniu.

Link do komentarza
Share on other sites

Aktualizacja, co do dodruku tablic:

- nowy nakład dojechał,
- aktualnie tworzone są nowe komplety,
- poprawione komplety będą wysłane do osób*, które już kupiły tablice najpóźniej w sobotę,
- od późnego piątkowego popołudnia nowe komplety będzie można zamawiać już w Botlandzie (wysyłki od poniedziałku).

*wysyłka poprawionych kompletów dotyczy oczywiście osób, które skontaktowały się ze mną i przesłały dane,
na które mam przesłać nowe komplety wraz z drobnymi gadżetami Forbota.

Mam nadzieję, że na tym zakończymy problemy z naszymi "ściągami elektronicznymi". Jeszcze raz przepraszam wszystkich za powstałe problemy 🙂

Aktualizacja:

Tym razem firma kurierska, która nie dostarczyła paczki na czas do Botlandu wprowadziła dodatkowe opóźnienie.

Mam nadzieję, że w poniedziałek przesyłka odnajdzie się i trafi na miejsce 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.