Skocz do zawartości

OurPCB


Treker

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą!

ourpcb_logotyp.png

OurPCB jest średniej wielkości firmą z Chin, która specjalizuj się w produkcji i montażu obwodów drukowanych. Firma znana jest głównie wśród małych producentów elektroniki użytkowej oraz startupów zajmujących się elektroniką. Firma posiada swoje oddziały w Pekinie, Xian, Szenzen i Melbourne. Wszyscy zainteresowanie usługami firmy mogą złożyć zamówienia bezpośrednio na stronie OurPCB.

OurPCB_1.jpg OurPCB_2.jpg

Na początku swojego istnienia (w 2005 roku), firma mieściła się w biurze usytuowanym w mieście Shijiazhuang docierając ze swoimi usługami do ponad 2500 klientów z całego świata. Wraz ze wzrostem popularności firma uruchomiła w 2011 roku osobną fabrykę zajmującą się montażem elektroniki na zamówienie. Obecnie wszystkie zamówienia realizowane są właśnie w tej fabryce zlokalizowanej w Xinke.

OurPCB współpracuje z licznymi firmami z branży elektronicznej. Większość klientów stanowią elektronicy, projektanci PCB, programiści IoT oraz elektronicy hobbyści. Firma chwali się powiązaniami handlowymi z tak znanymi markami jak Toshiba, CETC49, Cypress oraz Altera.

OurPCB_3.jpg OurPCB_4.jpg

Aktualnie w fabrykach i biurach OurPCB pracuje ponad 200 pracowników. Jednym z głównych założeń firmy ciągłe podnoszenie jakości produkowanych PCB. Potwierdzeniem standardów panujących w firmie jest certyfikat ISO9001. OurPCB może się poszczycić również innymi certyfikatami ISO oraz UI, które potwierdzają wysoką jakość procesu produkcji oraz montażu PCB. Więcej informacji na temat OurPCB znaleźć można w naszym katalogu firm.

Wpis sponsorowany, przesłany przez OurPCB.

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.