Skocz do zawartości
Alergicprojects

APWS - Automatic Plant Watering System

Pomocna odpowiedź

Właśnie zaakceptowałem Twój opis, możesz go teraz zgłosić do akcji rabatowej umieszczając link w temacie zbiorczym. Dziękuję za przedstawienie ciekawego projektu, zachęcam do prezentowania kolejnych DIY oraz aktywności na naszym forum 🙂

• Lubię! 1

Bardzo fajny projekt i ładnie obudowany. Można poprosić o jakieś namiary na pompkę? Sam planuję teraz zrobić coś podobnego na lato, tylko rozbudowane właśnie o stację pogodową i możliwość sterowania po przez telefon 🙂 

(edytowany)

Bardzo chętnie bym pomógł -niestety pompka została kupiona podczas zakupów do pierwszej wersji projektu. Było to dobre 2 lata temu i w tym czasie 3 razy zmieniłem telefon. Żadnego numeru seryjnego nie posiadam ,nie zwykłem też gromadzić paragonów, paczek i instrukcji. Jedyne co pamiętam to zasilanie owej pompki (12V 1A) i maks wynoszenie słupa wody (8 metrów w górę. Może znajdzie Pan ten model na podstawie tych danych.

Edytowano przez Alergicprojects
Błędy jednostkowe
  • Lubię! 1

(edytowany)

@Alergicprojects Bardzo dziękuję za te informacje, pomogły mi 🙂 

EDIT: A takie jeszcze pytanko. Pompka może być np. 1m nad zbiornikiem wody i pompować na wysokość 2m to wtedy max wynoszenie słupa wody musi być minimum 3m. Dobrze myślę że sumuję się odległości między zbiornikiem a ujściem ?

Edytowano przez Masterpc96

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »