Skocz do zawartości

APWS - Automatic Plant Watering System


Alergicprojects

Pomocna odpowiedź

Podoba Ci się ten projekt? Zostaw pozytywny komentarz i daj znać autorowi, że zbudował coś fajnego!

Masz uwagi? Napisz kulturalnie co warto zmienić. Doceń pracę autora nad konstrukcją oraz opisem.

Bardzo fajny projekt i ładnie obudowany. Można poprosić o jakieś namiary na pompkę? Sam planuję teraz zrobić coś podobnego na lato, tylko rozbudowane właśnie o stację pogodową i możliwość sterowania po przez telefon 🙂 

Link do komentarza
Share on other sites

(edytowany)

Bardzo chętnie bym pomógł -niestety pompka została kupiona podczas zakupów do pierwszej wersji projektu. Było to dobre 2 lata temu i w tym czasie 3 razy zmieniłem telefon. Żadnego numeru seryjnego nie posiadam ,nie zwykłem też gromadzić paragonów, paczek i instrukcji. Jedyne co pamiętam to zasilanie owej pompki (12V 1A) i maks wynoszenie słupa wody (8 metrów w górę. Może znajdzie Pan ten model na podstawie tych danych.

Edytowano przez Alergicprojects
Błędy jednostkowe
  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Alergicprojects Bardzo dziękuję za te informacje, pomogły mi 🙂 

EDIT: A takie jeszcze pytanko. Pompka może być np. 1m nad zbiornikiem wody i pompować na wysokość 2m to wtedy max wynoszenie słupa wody musi być minimum 3m. Dobrze myślę że sumuję się odległości między zbiornikiem a ujściem ?

Edytowano przez Masterpc96
Link do komentarza
Share on other sites

Dnia 22.04.2019 o 15:05, Masterpc96 napisał:

Bardzo fajny projekt i ładnie obudowany. Można poprosić o jakieś namiary na pompkę? Sam planuję teraz zrobić coś podobnego na lato, tylko rozbudowane właśnie o stację pogodową i możliwość sterowania po przez telefon 🙂 

Na aliexpress wpisz "water pump 5v". Cena to jakieś ~5-10zł.

Link do komentarza
Share on other sites

Właśnie lepiej na 5V czy na 12V bo chciałem dać na 12V a do logiki dać LDO na 3.3V bo sterowanie będzie po przez esp32

57 minut temu, Alergicprojects napisał:

Na dostawę w Ali czeka się jakiś miesiąc jezeli nie zapłaci się majątku. Lepiej kupić w Polsce na abc-rc . Jest szybciej i w tej samej cenie.

Ja czekam max 2 tygodnie 😛 przesyłka to AliExpress Shipping, czasami za dolara czasami za darmo 😉 

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.