Skocz do zawartości

PCBONLINE - producent obwodów PCB


Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą.

PCCBONLINE.png

Firma PCBONLINE skupia się na tym, aby dobrze świadczyć usługi produkcji PCB. Jak sami o osobie mówią - nie są zbyt dobrzy w marketingu internetowym, ponieważ ich zespół inżynierów zajmujących się PCB jest znacznie większy od działu marketingu. Chcą się skupić na jednym i robić to najlepiej jak tylko to możliwe - w tym wypadku zdecydowali się postawić na produkcję PCB 😉

pcbonline_3.JPGpcbonline_2.JPG

Osoby zainteresowane produkcją PCB mogą być pewne, że dzięki współpracy z PCBONLINE zyskają nie tylko producenta PCB, ale również szereg innych usług, które może dostarczyć zespół doświadczonych inżynierów. Głównym celem firmy jest produkcja zaawansowanych, specjalistycznych płytek drukowanych (w tym płytek sztywno-elastycznych). PCBONLINE ma doświadczenie (zarówno badawcze jak i technologiczne) w produkcji obwodów dla telekomunikacji, telefonii komórkowej, a nawet militariów.

Firma może się również poszczycić jednym z najnowocześniejszych systemów wyceny PCB, w którym wymagane jest tylko przesłanie plików typu Gerber (nie ma potrzeby ręcznego uzupełniania danych na temat zamawianych PCB). System do wyceny dostępny jest w tej lokalizacji »

Wpis sponsorowany dla PCBONLINE.

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.