Skocz do zawartości

Sterowanie elektrycznym wózkiem inwalidzkim


Pomocna odpowiedź

Cześć!

Jako nowy użytkownik, przede wszystkim chciałbym się przywitać. Szukam pomocy w zrealizowaniu projektu (oczywiście zapłacę)- zdalnie sterowanego wózka inwalidzkiego. Historia i pomysł są następujące:

Poruszam się na wózku, ręcznym. Proces poruszania się, wolałbym zautomatyzować dla własnej wygody, a niejednokrotnie potrzeby. Mam na stanie hulajnogę Xiaomi m365, którą chciałbym wykorzystać podczas prac (silnik, sterownik, bateria). Wózek, czyli ramę, koła i tapicerkę mogę zrobić sam. Cóż mi zatem potrzebne?

Osoba, która zajmie się oprogramowaniem sterowania silnikiem skręcania, silnikiem napędowym i zintegrowania tego w jeden, najlepiej bezprzewodowy, obsługiwany jedną ręką kontroler, jak np ten:

VR-Uniwersalna-Bezprzewodowa-Bluetooth-Gamepad-Joystick-Gry-Pilota-Zdalnego-Sterowania-dla-Android-IOS-3D-VR-Okulary.thumb.jpg.78b9e0482cb1e4c1ffafac15199791f0.jpg

Chciałbym, aby wózek wyglądał mniej więcej tak:

330365208_wzek.thumb.png.c54ded697751eab3ec67ef5a1fe230ac.png

Co chciałbym otrzymać:

Jak wspomniałem powyżej, zintegrowane sterowanie wózkiem inwalidzkim z poziomu bezprzewodowego, obsługiwanego jedną ręką kontrolera. Pomoc w zakresie doboru i zakupu niezbędnych materiałów (silnik do sterowania, wszelkiego rodzaju sterowniki, arduino (bądź inna platforma), etc).

Optymalnie byłoby, gdyby wykonawca był z okolic Poznania, lub Wrocławia. Sam pochodzę z Leszna, byłoby fantastycznie, gdybym mógł w tym procesie uczestniczyć i czegoś się nauczyć. Chciałbym oczywiście dzielić się z Wami postępami prac, także będę je tu publikował.

Będzie to dla mnie bardzo ważny projekt, gdyż po osiągnięciu celu, miałbym kilka nowych pomysłów do realizacji i byćmoże komercjalizacji.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.