Skocz do zawartości

Printor


Treker

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą.

prinotr_logotyp.png

Kompleksowa produkcja elektroniki - współpraca gwarantująca niezawodność i skuteczne wsparcie biznesu dla producentów zaawansowanych urządzeń elektronicznych. Printor Sp. z o.o. jest kontraktowym producentem elektroniki. Świadczone usługi i produkcja odbywa się w jednym miejscu. Firma Printor jako jedna z nielicznych produkuje u siebie obwody drukowane i dzięki temu dostarcza kompleksowy zakres usług takich jak: produkcja pcb, montaż smt, montaż tht, zarządzanie dostawami, np. obsługa komponentów, testowanie oraz usługi dodatkowe.

printor_zdjecie_1.jpgprintor_zdjecie_2.jpg

Nasze doświadczenie

Jesteśmy solidnym partnerem dla firm ceniących jakość wykonania i terminowość dostaw. Współpracujemy z przedsiębiorstwami światowego rozmiaru, jak również z firmami rozwijającymi się. Wypracowana przez nas jakość to efekt blisko 40 lat budowania doświadczenia jako producenta elektroniki. Rocznie współpracujemy z około 400 firmami. Nasze systemy zarządzania i zaawansowane podejście do planowania dają nam możliwość współpracy z niemal każdym przedsiębiorstwem. Tworzymy zaawansowane projekty montażowe, jak i proste obwody drukowane (PCB). Jesteśmy w stanie spełnić bardzo rygorystyczne wymagania, specyficzne dla poszczególnych branż. Głównie produkujemy dla firm z takich branż jak: informatyka, telekomunikacja, IoT, automotive, elektronika przemysłowa, medyczna, energetyka, oświetlenie, czy elektronika użytkowa.

Najefektywniejszy model współpracy, optymalizacja kosztów produkcji i prowadzenia biznesu

  • Wszystko w jednym miejscu - tylko jeden dostawca
  • Gwarancja wysokiej jakości i terminowości
  • Stabilny cykl produkcji i optymalne zarządzanie gospodarką magazynową
  • Zmniejszenie kosztów operacyjnych związanych z koordynacją kilku dostawców

01_Printor_park_maszynowy.jpg02_Printor_park_maszynowy.jpg

Dlaczego warto z nami współpracować?

Produkcja elektroniki to nie tylko mechaniczny czy chemiczny proces, to również tworzenie pewnej idei. Naszą ideą jest, by produkty firmy Printor dawały urządzeniom naszych klientów gwarancję skuteczności i niezawodności, bo to w końcowym efekcie przekłada się na komfort użytkowania i satysfakcję odbiorców docelowych. Za cel stawiamy więc sobie dostarczanie klientom wyrobów o najwyższej jakości, spełniających oczekiwania ich biznesu.

Zapraszamy do współpracy!

Printor Sp z .o.o
tel.: +48 42 652 79 44, printor@printor.pl
https://printor.pl/

Wpis sponsorowany na podstawie materiałów prasowych firmy Printor.

Link do komentarza
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.