Skocz do zawartości

Rozdaję noworoczne gadżety FORBOT-a ;) Czekam na zgłoszenia początkujących elektroników!


Treker

Pomocna odpowiedź

Mam do rozdania kilkanaście kompletów noworocznych gadżetów FORBOT-a. W kompletach na pewno znajdzie się kalendarz + miks innych drobiazgów np. notesy, podkładki pod kubek, torby, zimowe ołówki itd. Przykładowa zawartość na poniższym zdjęciu. Chętnie oddam takie zestawy w ręce początkujących elektroników, którzy uczą się z naszych kursów. Oczywiście pokrywam koszt wysyłki na terenie Polski (kurier lub Paczkomat).

gadzety.jpg

Jak zdobyć zestaw gadżetów? Napisz odpowiedź w tym temacie i umieść w niej:

  1. Jedno zdjęcie, na którym widać Twoje stanowisko do nauki elektroniki. Nie ważne czy masz do dyspozycji cały warsztat, kawałek blatu kuchennego, czy biurko. Po prostu pokaż jak przebiega Twoja nuka. Pochwal się co tam akurat masz na płytce stykowej, nie wstydź się "elektronicznego bałaganu". Na zdjęciu musi być też widoczny zestaw do dowolnego kursu Forbota lub nasza książka.
  2. Napisz dlaczego zainteresowałeś się elektroniką i/lub jakie są Twoje pierwsze wrażenia - wystarczą 1-2 zdania.

Spośród opublikowanych tutaj wiadomości wybiorę kilkanaście osób, które na początku stycznia otrzymają komplet gadżetów. Im lepsze zdjęcie, tym większa szansa, że komplet gadżetów trafi właśnie do Ciebie. Dokładną liczbę kompletów dobiorę adekwatnie do liczby zgłoszeń tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Na zgłoszenia czekam do 6 stycznia włącznie. Na zachętę: pierwsze dwie osoby, których zgłoszenia spełnią powyższe 2 wymogi mają gwarancję otrzymania gadżetów.

Uwaga 1: Będę się kontaktował z wybranymi osobami, aby podały adresy do wysyłek - proszę nie publikować takich danych na forum!

Uwaga 2: Publikacja zgłoszenia w tym temacie oznacza, że wyrażasz zgodę na udostępnienie przesłanego zdjęcia wraz z opisem na naszym Facebooku 🙂

Przykładowe zdjęcie, które będzie się kwalifikowało do akcji:

forbot.jpg

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Hej. Elektronika zawsze była gdzieś z tyłu mojej głowy. Przez wiele lat zniechęcała mnie jednak forma dostępnej wiedzy. Nic nie było dla mnie dostatecznie dobrze wyjaśnione i przystępne. Na stronę Forbot trafiłem przez przypadek (a może to jednak nie był przypadek? :)) To co w pierwszej chwili rzuciło mi się w oczy to darmowe lekcje w których są bardzo dobrze wyjaśnione zagadnienia ze świata elektroniki. Cała teoria jest więc dostępna od samego początku za darmo - nie kupujemy więc kota w worku. Cały kurs jest jednak tak dobrze przygotowany, że naprawdę szkoda nie wydać tych kilku groszy na pakiet niezbędnych elementów i zacząć "zabawę" z elektroniką 🙂

IMG_20201231_184024.thumb.jpg.21f231282ddfb4dcae8bf07ff5c7bec0.jpg

 

  • Lubię! 2
Link do komentarza
Share on other sites

Anonim
Ten temat został zamknięty.
×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.