Skocz do zawartości

Praca: redaktor (nie autor) artykułów o elektronice dla Forbota


Pomocna odpowiedź

Praca: redaktor (nie autor) artykułów o elektronice dla Forbota

Szukamy osoby, która zajmie się redagowaniem treści nadsyłanych do nas przez różnych autorów. Wymagane lekkie pióro, dzięki któremu surowy tekst stanie się przyjaznym poradnikiem. Dodatkowa praca zdalna dla osób posiadających dar tworzenia ciekawych tekstów technicznych.

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Aktualizacja:

Dziękuję wszystkim osobom, które przesłały swoje zgłoszenia i "rozwiązanie" przykładowego zadania rekrutacyjnego. Liczba prac znacznie przerosła moje oczekiwania, więc analiza wszystkich zgłoszeń może zająć więcej czasu niż zakładałem. Mam jednak nadzieję, że wyrobię się w podanym wcześniej terminie (do 18 kwietnia).

Oficjalnie termin na zgłaszanie się już minął, ale formularz cały czas dostępny jest na stronie. Jeśli ktoś dopiero teraz trafił na ogłoszenie to cały czas może jeszcze próbować. Zaznaczam jednak, że oczywiście pierwszeństwo mają zgłoszenia, które trafiły do mnie do 4 kwietnia (włącznie). Jednak oczywiście, jeśli ktoś z opóźnieniem prześle świetnie rozwiązanie zadanie rekrutacyjnie to też się mu przyjrzę.

Nie mogę obiecać, że uda mi się odpisać wszystkim osobom dlatego będę starał się publikować w tym miejscu kolejne aktualizacje, dzięki którym będzie wiadomo na jakim etapie jest proces rekrutacji 🙂 Raz jeszcze bardzo dziękuję wszystkim, którzy poświęcili czas na zgłoszenia 🚀

Link do komentarza
Share on other sites

Uff... Jak dobrze, że przedłużone do niedzieli! 🤩 Bo ja zobaczyłam ogłoszenie 3 kwietnia i przez te Święta nie miałam szans nic zrobić. A tak to zdążę! 💃🏼"Lekkie pióro" to moje drugie imię a "Ścisły umysł"- trzecie. 😍 Generalnie to ogłoszenie jest po prostu O MNIE. 🤩

  • Lubię! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

@Lajksi witam na forum! Dla formalności - pierwotnie na zgłoszenia czekaliśmy do 4 kwietnia (włącznie). Faktycznie, cały czas można jeszcze zgłaszać swoje prace, ale nigdzie nie pisałem o przedłużeniu do niedzieli 😉 Do 18 kwietnia postaram się wybrać już konkretne osoby. Dlatego gorąco zachęcam, aby wszyscy ci, którzy chcą jeszcze dosłać zgłoszenia zrobili to najlepiej do końca tego tygodnia - później może być już za późno.

  • Pomogłeś! 1
Link do komentarza
Share on other sites

Aktualizacja: cały czas pracuję nad wybraniem najlepszych prac. Ogrom zgłoszeń sprawił, że jest to znacznie trudniejsze niż się spodziewałem. Szczególnie, że każda osoba stworzyła oczywiście unikalny tekst (i super - o to chodziło). Zrobię co w mojej mocy, aby ukończyć ten proces do 18 kwietnia. Nie chcę jednak przyspieszać kosztem mojej mniejszej dokładności, aby przypadkiem kogoś nie pominąć.

Link do komentarza
Share on other sites

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za przesłane zgłoszenia! To niesamowite, że ten sam artykuł można zredagować na tak wiele różnych sposobów 🚀

Właśnie odpisałem wszystkim osobom, które przesłały poprawne zgłoszenia. Poinformowałem zarówno te osoby, które przeszły do drugiego etapu rekrutacji, jak i te, których niestety na ten moment nie wybrałem. Sprawdźcie więc swoje skrzynki mailowe. Jeśli ktoś nie otrzymał maila to znaczy, że jego zgłoszenie nie spełniało wymagań przedstawionych w ogłoszeniu lub w zgłoszeniu podany został błędny e-mail. Innych opcji brak! W przypadku wątpliwości, proszę o przesyłanie dodatkowych pytań przez formularz kontaktowy.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.