Skocz do zawartości

Sterowanie 9 pompami poprzez 3 przyciski


Mariusz62

Pomocna odpowiedź

Dodałem zasilacze oddzielny do arduino i do modułu przekaźników i po pierwszych testach jest wszystko OK myślę tak jak inni przypuszczali że Moduł przekaźników nie dawał rady i się resetował przy spadku napięcia. Teraz pozostanie ustawienie czasów dla każdego z płynów aby pompy dawały odpowiednią ilość do szklanki.

Link do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Mariusz62 napisał:

Teraz pozostanie ustawienie czasów dla każdego z płynów aby pompy dawały odpowiednią ilość do szklanki.

Mozesz tak pokombinowac ze odpowiednio dlugie wcisniecie guzika lub dwoch spowoduje wejscie w opcje ustawiania czasow i dodajesz potencjomrtr i udtawiasz sobie jak chcesz bez biegania do kompa

Link do komentarza
Share on other sites

Dnia 31.10.2021 o 07:40, Mariusz62 napisał:

Dodałem zasilacze oddzielny do arduino i do modułu przekaźników i po pierwszych testach jest wszystko OK myślę tak jak inni przypuszczali że Moduł przekaźników nie dawał rady i się resetował przy spadku napięcia. Teraz pozostanie ustawienie czasów dla każdego z płynów aby pompy dawały odpowiednią ilość do szklanki.

Hej, mam podobny prblem. Moduł przekaźnika zasilony z Arduino podczas przełączania pod obciążeniem resetuje mi mikrokontroler lub zawiesza. Podeślesz schemat jak połaczyłeś zewnętrzne zasilanie do modułu? Ja gdy zasilam moduł z innego zasilacza niż arduino tracę możliwość sterowania przekażnikiem (nie reaguje na stan niski). Będę wdzięczny za pomoc.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.