O co chodzi z portami 0 i 1 (tx i rx) w arduino uno? Czy da się nimi sterować jak np. wejściem/wyjściem 2?
-
Quizy
-
Najnowsze posty w innych tematach
-
- 6 odp.
- 1 856 wyświetleń
-
model fizyczny , wykonanie z jakich elementów wykonać prototyp odzwierciedlający
Przez adr23k, w Elektronika
- 11 odp.
- 179 wyświetleń
-
- 16 odp.
- 304 wyświetleń
-
- 3 odp.
- 154 wyświetleń
-
- 93 odp.
- 5 625 wyświetleń
-

Pomocna odpowiedź
Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony
Utwórz konto w ~20 sekund!
Zarejestruj nowe konto, to proste!
Zarejestruj się »Zaloguj się
Posiadasz własne konto? Użyj go!
Zaloguj się »