Skocz do zawartości

Szybka zabawa na nowy początek!


Treker

Pomocna odpowiedź

Pierwszego dnia jak pojawił się ten temat wszedłem na Botland.com.pl i pobieżnie obejrzałem ofertę. Wczoraj chciałem zapoznać się z nią dokładniej, niestety wyskakuje mi błąd wczytywania strony, myślałem, że jakieś prace czy coś. Ale niestety dziś jest to samo i nie mogę wejść na stronę. Czyściłem ciasteczka i bez zmian. Co się dzieje i kiedy strona będzie działać ?

Link do komentarza
Share on other sites

coś spowolniło się wzrastanie tych liczb z pierwszego postu. Te 4tyś. to raczej na pewno nie są tylko aktywni użytkownicy. Zapewne dopisywanie się ludzi z poza społeczności forbot mija się z celem ?

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dzięki za próby rozwiązania problemu (RaV, MirekCz). Z naszej strony wszystko działa prawidłowo, (jednak otrzymaliśmy już jedno podobne zgłoszenie) być może wina leży po stronie dostawcy usług internetowych. Do czasu rozwiązania problemu proszę spróbować odwiedzić witrynę przy pomocy tego linku. Będę wdzięczny również o informację czy problem nadal występuje.

@mati 6

Chcemy promować nowy serwis oraz robotykę, a więc wszyscy są mile widziani 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Wręcz przeciwnie, ogromna ilość osób się loguje kilka razy w tygodniu ale tylko czyta i nic nie pisze. Skoro poprzednio udało się nam osiągnąć 300 fanów to teraz też nie powinno być problemów.

Wszystko zależy od zaangażowania uczestników, nikt nie powiedział, że nie możemy obniżyć nagle progu i nagrodzić tych, którzy nas polubili... 😉

Link do komentarza
Share on other sites

Dzięki za próby rozwiązania problemu (RaV, MirekCz). Z naszej strony wszystko działa prawidłowo, (jednak otrzymaliśmy już jedno podobne zgłoszenie) być może wina leży po stronie dostawcy usług internetowych. Do czasu rozwiązania problemu proszę spróbować odwiedzić witrynę przy pomocy tego linku. Będę wdzięczny również o informację czy problem nadal występuje.

@mati 6

Chcemy promować nowy serwis oraz robotykę, a więc wszyscy są mile widziani 😉

Zgłoszenie pochodzi dokładnie ode mnie, właśnie przez stronę anonymouse.org udało mi się wejść na serwis botlandu - nie jestem jednak pewny, czy w jakiś sposób serwis anonymouse.org nie loguje sobie jakoś informacji (loginy, hasła) - co do bezpieczeństwa - no ręki za to nie dam sobie uciąć 😋 - więc nie logowałem się jeszcze za pomocą tej strony w serwisie botland. Sprawę opisałem bardzo skrupulatnie oraz wysłałem do mojego dostawcy internetu - po 2 min dostałem odpowiedź, iż ta sprawa zostanie przekazana do działu technicznego - więc mam nadzieje, że na dniach dostanę odpowiedź. Jak tylko dostanę jakieś informację podzielę się z wami. Na chwilę obecną - u mnie problem nadal występuje - szczerze mówiąc zaczyna mnie to irytować - wszyscy moi znajomi, którzy mają internet od tego samego dostawcy co ja nie mogą odwiedzić tej strony - kolega który używa Neostrady może bezproblemowo logować/przechodzić pomiędzy podstronami Botlandu. No co z tej sprawy wyniknie jestem sam ciekaw.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.