Skocz do zawartości

D2PAK - Eagle


aixI

Pomocna odpowiedź

Cześć, potrzebuję znaleźć stabilizator 5V w obudowie D2PAK i nie mogę odnaleźć w takiego stabilizatora w Eaglu. Korzystał ktoś może z takiego stabilizatora (w takiej obudowie)?

Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Szukałem no ale nie mogłem znaleźć, dlatego takie pytanie na forum.

To ten stabilizator:

http://electropark.pl/stabilizatory-napiecia-liniowe-jednonapieciowe/2755-7805cd-5v-1-5a-stabilizator-napiecia-d2pak-5901002755002.html

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

W bibliotece v-reg masz ten stabilizator nic nie musisz instalować

Przeszukałem tą bibloteke bo sam go też potrzebowałem i 7805 D2PAK w bibliotece v-reg nie widze. W D2PAKu jest tam tylko LD117 i LM317, które mają inaczej wyprowadzenia niestety.

W tej pobranej bibliotece jest 7805 w D2PAKu.

Link do komentarza
Share on other sites

Wojmajster A powiedz mi jaka w tym różnica skoro wyjścia są identyczne, obudowa również a nazwę możesz dowolnie zmieniać? Bo nie rozumiem problemu. Dodatkowo jest to LD1117 nie 117 a w nocie katalogowej która jest np tu: http://pdf.datasheetcatalog.com/datasheet/SGSThomsonMicroelectronics/mXuqtqv.pdf jest ten sam rozstaw nóżek co w nocie katalogowej kolegi.

Link do komentarza
Share on other sites

A powiedz mi jaka w tym różnica skoro wyjścia są identyczne, obudowa również a nazwę możesz dowolnie zmieniać?
LD1117 ma na "plecach" pin 2 Vout, a 7805 ma w tej obudowie na "plecach" pin 2 GND. Nie można wiec zastąpic jednego drugim. Czego nazwe chcesz zmieniac ? Należy edytowac biblioteke żeby wszystko sie zgadzało.
Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.