Skocz do zawartości

Prosty robocik.


karolNS

Pomocna odpowiedź

Raczej ciężko będzie powyciągać jakieś konkretne elementy (pomijając rezystory).

Ja bym Ci zaproponował zrobienie sobie jakiś większych zakupów w sklepie internetowym 😃

Link do komentarza
Share on other sites

Tak, zrobił po pięcioletnich studniach na akademi... Nie masz szans na zrobienie czegoś takiego. W myszy do kompa znajdziesz optyke, rezystory we wszystkim co elektroniczne, tranzystory też znajdziesz jakieś. Jak to masz to startuj do światłolubka. Tylko ostrzegam, że wyjdzie drożej, niż gdyby kupić w sieci.

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Chyba subartezyjskie, bo trzeba je pompą wypompowywać !

Robotyka wymaga samodzielnego myślenia, ewentualnie pomocy w niektórych momentach, ale większość pracy należy do Ciebie, a jeśli nie potrafisz sobie poradzić z tak prostym problemem i udzielić logicznej odpowiedzi to przykro mi bardzo, ale nie masz co zaczynać. Nikt Ci nie da gotowego rozwiązania chyba, że mu za to zapłacisz.

Masz przyklejone tematy, ale co tam zadam pytanie na forum.

Problem dostania części 70km od miasta był też poruszany w przynajmniej 100 tematach, ale dobra zadam pytanie niech inni piszą to samo po raz 100 ;/...

Jak dla mnie temat powinien trafić do odpowiedniego działu (czyt. kosz)...

Link do komentarza
Share on other sites

Hm... "robot w wolkmana" Eh... Z wszystkiego można zrobić robota ;] W każdym sprzęcie znajdziemy jakąś pożyteczną część która może nam się przydać... Ale wydaje mi się jednak że nic nie zależy od studiów, wiedzy, a od pomysłowości. Tym bardziej ze z tego "wolkmana" (walkman...) pewnie wykorzystany był tylko silniczek i przekładnie a już wielkie halo się robi...

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.