Skocz do zawartości

Poszukiwani autorzy artykułów (ciekawe zadania + wynagrodzenie)


Treker

Pomocna odpowiedź

Witajcie, Forbot to forum i liczne dyskusje. Jednak ważne są również artykuły i kursy, które publikujemy. Dlatego chciałbym ogłosić nabór na osoby zainteresowane współpracą przy tworzeniu nowych artykułów. Nie ważny jest dla mnie Wasz wiek czy wykształcenie. Liczy się tylko wiedza i umiejętność jej przekazania.

Kogo szukam?

Poszukuję pasjonatów elektroniki, mechaniki i robotyki. Osób do współpracy jednorazowej lub stałej. Wszystko zależnie od tego, jak będzie układała się współpraca. Wymagana terminowość oraz dbałość o jakość tworzonych treści.

Wynagrodzenie

Nie szukam wolontariuszy. Na samym początku współpracy mogę zaproponować wynagrodzenie barterowe. To znaczy, w postaci narzędzi/podzespołów potrzebnych do tworzenia artykułów. Jednak nie ma, to żadnego powiązania z treścią pisanych prac. Jeśli ktoś będzie chciał stworzyć poradniki na temat AVR, może otrzymać w zamian zestaw z STM32 - wszystko jest do ustalenia. Docelowo możliwe wynagrodzenie (na umowę) zależne od konkretnego artykułu (przy długiej współpracy).

Jakie artykuły mnie interesują?

Mam w głowię listę tematów, które czekają na opisanie. Jednak każdy może zgłosić się z własną inicjatywą widząc braki na Forbocie. Możliwe są wszelkie formy od kursów i poradników, po recenzje książek i modułów elektronicznych.

Forma artykułów

Zainteresowany jestem pracami krótkimi (1 strona A4 + zdjęcia), jak również tymi długimi.

Ile osób szukam?

Chwilowo nie ma limitu, nabór jest otwarty 🙂

Nie jest to praca etatowa, proszę nie liczyć na wynagrodzenia 4 cyfrowe (3 jak najbardziej). Forbot działa hobbystycznie. Zależy mi na kontakcie z pasjonatami elektroniki i robotyki, którzy będą chcieli dzielić się własną wiedzą. W zamian za pomoc wynagrodzę ich trud w sposób ustalony przed rozpoczęciem prac.

Jak się zgłosić?

Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt ze mną przez system prywatnych wiadomości. Wraz z garścią informacji na swój temat. Napiszcie czym się zajmujecie, o czym moglibyście pisać. Warto też pokazać kawałek Waszego artykułu, jeśli kiedyś jakiś stworzyliście. Odpowiem na każde zgłoszenie w ciągu tygodnia.

Mam nadzieję, że nowa treść wraz z pewnymi zmianami wprowadzonymi po Nowym Roku (Upss... no i się wygadałem) pozwolą zgromadzić u nas jeszcze więcej ciekawych poradników.

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.