Skocz do zawartości

[Sprzedam] Gimbal NEX, KFC32, GPS, ESC, elektronika, podwozie,Tarot


Pomocna odpowiedź

Dzisiaj na sprzedaż mam kilka zalegających mi przedmiotów. Dodaje również zdjęcia (po kliknięciu na miniaturce odtworzy się większe zdjęcie).

Pod każdą pozycją podana jest proponowana cena oraz ilość dostępnych sztuk na sprzedaż.

Wysyłka

1. Odbiór osobisty: Warszawa (Bielany lub przy Politechnice)

Bardzo szybka wysyłka Paczkomatami lub PP:

2. Paczkomaty - 14.00 zł (12.50 + ubezpieczanie 1.50 zł)

3. Poczta polska - 15.00 zł (priorytet, zadeklarowana wartość).

4. Kurier UPS - 20.00 zł (zadeklarowana wartość).

Płatność

1. Przelew (paczkomaty/PP/kurier).

2. PayPal (paczkomaty/PP/kurier).

3. Gotówka przy odbiorze osobistym.

Allegro

Możliwość wystawienia produktu/produktów na Allegro ale do ceny należy doliczyć prowizję (szczegóły na PW).

1. Rctimer Black ASP 3 Axis Nex-GH5 Brushless Gimbal

Cena: 810 zł

Ilość: 1 szt

Gimbal kupiony jakiś czas temu, złożony i uruchomiony, w kopterze założony ale nigdy nie latał. Do gimbala dołączony jest 8-bitowy sterownik. Całość kupiona bezpośrednio w sklepie Rctimer.

Do złącza zasilania podłączony jest stabilizator 12V co umożliwia podłączenie zasilania bezpośrednio z pakietu, np. 6S

3.jpg 2.jpg 4.jpg

2. Ublox NEO-6M GPS Module V2.0

Cena: 70 zł

Ilość: 1 szt

Popularny GPS do APM i nie tylko, wersja nie mająca problemu z łapaniem fix-a.

Brak okablowania (na specjalne życzenie może uda mi się coś zmontować). Antenty do przylutowania w komplecie (nieużywane).

5.jpg 6.jpg

3. KFC32 + kompas

Cena: 150 zł

Ilość: 1 szt

Cena to 1/2 jego wartości, ponieważ jakiś czas temu przestało działać mi gniazdo buzzera, próbowałem naprawić i odlutowałem złącze. Wszystkie inne funkcjonalności działają bez problemu.

7.jpg 8.jpg

4. HobbyKing 12A BlueSeries Brushless Speed Controller

Cena: 30 zł

Ilość: 2 szt

Nowe, nierozpakowane regulatory HK 12A.

1.jpg

5. Kontroler podwozia składanego TL8X002

Cena: 50 zł

Ilość: 1 szt

Nowy, nieużywany kontroler TL8X002 do składanego podwozia, przez pomyłkę kupiłem jeden za dużo (jeden kontroler obsługuje dwie nogi...), ABC-RC.pl .

Min: 10V, max: 26V więc spokojnie można podpiąć pod 3-6S.

Do sterownika dołączona jest taśma dwustronna umożliwiająca przyklejenie sterownika do CP.

21.jpg

6. Elementy łączące do podwozia Tarot

Cena: 25 zł

Ilość: 4 szt (2 komplety)

Nowe, nieużywane elementy łączenia podwozia firmy Tarot kupione w sklepie ABC-RC.pl - jeden komplet zawiera 2 sztuki łączników.

Można użyć do podwozia firmy Tarot lub do własnego - łączniku montowany jest na 2 śrubki do rurki 25 mm a płozą podwozia jest rurka o średnicy 16 mm.

Na drugim zdjęciu na czubkach złączek nie są to przetarcia tylko pozostałości plastiku po produkcji.

19.jpg 20.jpg

7. Uniwersalne stojaki do GPS

Cena: 30 zł

Ilość: 2 szt

Nieużywane stojaki kupione w sklepie Rctimer.

18.jpg

8. Śmigła 5x3 czerwone

Cena: 13 zł komplet

Ilość: 4 komp. (w jednej paczce 6 śmigieł = 3xCW, 3xCCW)

Nieużywane, nierozpakowane śmigła 5x3, głównie do 250-tek.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__36322__5030_Propellers_Red_3xCW_and_3xCCW_6pcs_per_bag_EU_Warehouse_.html

17.jpg

9. Złącza HXT 4mm

Cena: 18 zł komplet

Ilość: 1 komp.

Nieużywane, nierozpakowane opakowanie złącz HXT 4mm z HK.

http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/uh_viewItem.asp?idProduct=36264

22.jpg

10. Podwozie do wielowirnikowca

Cena: 220 zł

Ilość: 1 szt

Duże podwozie do coptera, idealne do montażu gimbala pod nim (zmieści się nawet gimbal pod lustrzankę).

Kupione jako nowe za około 380 zł, wymienione połozy na bardziej elastyczne ułatwiające start i lądowanie. Podwozie jest bardzo wytrzymałe i stabilne. Półeczka na akumulator np. do gimbala i zasilenia TX video.

Obecnie podwozie jest rozkręcone, zdjęcia archiwalne mojego coptera.

23.jpg 24.jpg 15.jpg

11. Nogi do wielowirnikowca (na rurę 21.5mm), G10 1.5mm

Cena: 30 zł komplet

Ilość: 4 komp. (1 komplet = 2 szt)

Dane techniczne: http://www.pcland.republika.pl/CNC/noga307mmboomblock21.5mm.jpg

Nogi sprzedaje jako nieużywane, ponieważ były przykręcone do ramy coptera ale nigdy nie latały - o czym świadczy stan ich końcówek. Kupione na tym forum od JR65 z forum RC-FPV.

12.jpg 13.jpg 14.jpg

12. Nogi do wielowirnikowca (na rurę 25mm), G10 1.5mm

Cena: 30 zł komplet

Ilość: 3 komp. (1 komplet = 2 szt)

Dane techniczne: http://www.pcland.republika.pl/CNC/noga307mmboomblock24mmAidan.jpg

Nogi sprzedaje jako nieużywane, ponieważ były przykręcone do ramy coptera ale nigdy nie latały - o czym świadczy stan ich końcówek. Kupione na tym forum od JR65 z forum RC-FPV.

9.jpg 10.jpg 11.jpg

13. Półka na aku G10 1.5mm

Cena: 15 zł

Ilość: 1 szt

Półka na 1 akumulator do produktów JR65 z forum RC-FPV:

16.jpg

14. KAmodBTM222

Cena: 70 zł

Ilość: 1 szt

KAmodBTM222 jest łatwym w użyciu modułem umożliwiającym zastosowanie technologii Bluetooth w każdym systemie z interfejsem UART. Można go stosować w wielu zestawach Kamami wyposażonych w gniazdo dla konwerterów UART/USB (ZL1USB i ZL4USB).

1.jpg 2.jpg

15. GPS-GMS-G9

Cena: 50 zł

Ilość: 1 szt

Oryginalnie zapakowany moduł GPS, Częstotliwości: GPS L1 (1575.42MHz); GLONASS L1 (1598.0625 - 1605.375MHz), 33 kanały.

3.jpg

16. GPS-FGPMMOPA6E-CAM

Cena: 55 zł

Ilość: 1 szt

Oryginalnie zapakowany moduł GPS, PA6E-CAM (FGPMMOPA6E-CAM) Moduł odbiornika GPS/GLONASS, z anteną wewnętrzną, miniaturowy, chipset MT3333, SMD, możliwość podłączenia dodatkowej anteny.

4.jpg

17. Zestaw STM32 Butterfly

Cena: 90 zł

Ilość: 1 szt

Używany zestaw do nauki programowania na 32-bitowe mikroprocesory STM32. W zestawie:

- płytka SMT32 Butterfly

- moduł Ethernet

- książka

Do szczęścia brakuje programatora - można dokupić w Kamami lub użyć innego zgodnego z JTAG/SWD.

5.jpg 6.jpg

W razie pytań lub propozycji, proszę o kontakt PW.

__________

Komentarz dodany przez: Sabre

Link do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.