Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Treker

Katalog firm: igus

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą oraz do komentowania.

igus_1.png

O firmie igus®
Innowacje w dziedzinie polimerów

Historia firmy igus® rozpoczyna się 15 października 1964 od Güntera Blase i podwójnego garażu w Kolonii-Mülheim. Przez pierwsze dwadzieścia lat dostarczaliśmy złożone elementy z polimerów do zastosowań technicznych. W roku 1983 Frank Blase uruchomił własne linie produktów: e-prowadniki Przewodów oraz Łożyska Polimerowe, które obsługuje sieć inżynierów sprzedaży rozmieszczonych na całym świecie. Między rokiem 1985 a 2013 zwiększyliśmy liczbę pracowników od 40 do ponad 2150. W nadchodzących latach będziemy ekspansywnie inwestować. Szanse zawdzięczamy nowoczesnym materiałom!

Oferta
igus® w Polsce

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent e-prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

igus-logotyp.jpg

Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 50-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania praktyczne i ekonomiczne dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klienta jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ideą jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. Oprócz biura w Warszawie posiadamy przedstawicielstwa handlowe z wykwalifikowanymi inżynierami sprzedaży w całej Polsce.

Do zaawansowanych 6-osiowych robotów pracujących w ciężkich warunkach przemysłowych, igus zaprojektował wieloosiowy system zasilania energią Triflex R. W porównaniu z wężami ochronnymi, system triflex R zapewnia różnorodne korzyści w zastosowaniach ruchomych, takich jak roboty wieloosiowe, narzędzia maszynowe, czy przenoszenie materiałów. Firma igus posiada również duży wybór przewodów skrętnych chainflex® CFROBOT w tym: przewody jednożyłowe izolowane, przewody silnikowe, przewody sterowania, przewody układów pomiarowych, przewody magistrali oraz przewody hybrydowe i kontrolne. W odróżnieniu od tradycyjnych miedzianych ekranów plecionych, w przewodach CFROBOT stosowany jest odporny na skręcanie, miedziany ekran ocynkowany. Zmienność średnicy wynikająca z ruchów kabla jest zapewniana poprzez dodatkowe warstwy włókien jak i folii PTFE. igus na swojej stronie internetowej, udostępnia szereg narzędzi on-line, a jednym z nich jest QuickRobot, oferujące około 2.000 wariantów w zakresie wyboru komponentów do zasilania w robotyce.

Jakość
Możecie Państwo polegać na jakości igus®

Aplikacje o dużej liczbie cykli i dużych prędkościach i przyspieszeniach w trudnych warunkach pracy wymagają testów, sprawdzonych i gwarantowanych systemów kabli, łożysk ślizgowych i systemów liniowych. igus® przeprowadza ciągłe testy, ponad 15 000 eksperymentów rocznie w największym w swojej branży laboratorium testowym o powierzchni 1 750 m2. Sercem naszych badań są siły rozciagające i ścinające, współczynniki tarcia, zużycie, siły napędu i ścieralność; wszystko przy różnych warunkach pracy i prędkościach. Wpływy takie jak; brud, pogoda, niska temperatura, bicia i uderzenia są również badane.

igus_2.jpg

Nasze laboratorium jest do Państwa dyspozycji. W przypadku, gdy nie mamy natychmiastowej odpowiedzi na Państwa pytanie dotyczące specyficznej aplikacji, z przyjemnością przeprowadzimy indywidualne badania bazujące na Państwa specyfikacji. Zostań członkiem Programu Gwarancyjnego igus® chainflex® i otrzymaj gwarancję działania naszych przewodów chainflex® na 36 miesięcy.

igus_3.png

Certyfikaty: ISO 9001:2000, IPA, FDA, ATEX/ESD, RoHS 2002/95/EC, RoHS II, DESINA, UL/CSA, GL, EAC, CTP, CE, CEI, VDE, NFPA, TUV

Sklep i narzędzia online
Jeszcze szybszy wybór produktów igus® z opcją płatności online na www.igus.pl

Wyszukiwanie w witrynie http://www.igus.pl jest jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet! Od teraz można szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić! Wszystko przez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką.Zmniejsz swoje koszty procesowe dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na naszej stronie http://www.igus.pl/narzedziaonline

  • Błyskawiczne zamówienie i płatność online z asortymentu ponad 130 000 produktów dostępnych z magazynu
  • Dostawa od 24 godzin*
  • Darmowe próbki
  • Ponad 30 narzędzi online ze wszystkich grup produktowych
  • Bezpłatne pobieranie plików CAD
  • Setki już zrealizowanych zastosowań klientów dostępnych online
  • Sprawdźcie ofertę: igus®

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
Zaloguj się, aby obserwować  

×