Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Treker

Katalog firm: igus

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą oraz do komentowania.

igus® w Polsce

Firma igus istnieje w Polsce od 1997 roku. Zajmujemy się sprzedażą produktów z tworzyw sztucznych. igus® to czołowy producent e-prowadników kabli, przewodów do aplikacji ruchomych, polimerowych łożysk ślizgowych, liniowych systemów prowadzenia oraz przegubowych łożysk polimerowych.

Produkty igus® ciągle udowadniają, że jakościowo i cenowo są najlepsze. Poprzez swoje 40-letnie doświadczenie w produkcji elementów z tworzyw sztucznych, innowacyjność i rozwój firmy igus® dostarcza najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania zarówno pod względem praktycznym, jak i ekonomicznym dla wszystkich gałęzi przemysłu. Zdobyte doświadczenie pozwala nam na zaspokojenie potrzeb klientów jak również na stwarzanie nowych aplikacji z tworzyw sztucznych. Naszą ambicją (celem) jest zadowolenie klienta oraz jego pełna satysfakcja. igus® ma swoje biura w 35 krajach i zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie.

igus-logotyp.jpg

JAKOŚĆ
Możecie Państwo polegać na jakości igus®

Aplikacje o dużej liczbie cykli i dużych prędkościach i przyspieszeniach w trudnych warunkach pracy wymagają testów, sprawdzonych i gwarantowanych systemów kabli, łożysk ślizgowych i systemów liniowych. igus® w swoim wewnętrznym laboratorium przeprowadza ciągłe testy w ekstremalnych warunkach. Rocznie przeprowadzanych jest ponad 2000 testów dla e-prowadników E-Chain® i kabli oraz ponad 5000 dla łożysk. Sednem naszych badań są pomiary dotyczące sił rozciągających i ścinającch, współczynników tarcia, zużycia, siły napędu i ścieralności; wszystko to przy różnych warunkach pracy i prędkościach. Badany jest także wpływ dodatkowych warunków, takich tak jak: brud, pogoda, niska temperatura, odbijanie się i uderzenia.

Nasze laboratorium jest do Państwa dyspozycji! W przypadku, gdy nie mamy natychmiastowej odpowiedzi na Państwa pytanie dotyczące danej aplikacji, z przyjemnością przeprowadzimy indywidualne badania bazujące na Państwa specyfikacji.

Zostań członkiem Programu Gwarancyjnego igus® chainflex® i otrzymaj gwarancję działania naszych przewodów chainflex® na 18 miesięcy lub 5 milionów podwójnych cykli pracy, 24 miesięcy lub 7,5 miliona podwójnych cykli pracy lub na 36 miesięcy i 10 milionów podwójnych cykli pracy.

SKLEP I NARZĘDZIA ONLINE
Jeszcze szybszy wybór produktów igus® z opcją płatności online na www.igus.pl

Wyszukiwanie w witrynie www.igus.pl jest jeszcze szybsze i rozszerzone o nową opcję płatności przez Internet! Od teraz można szybko i łatwo wyszukać odpowiedni dla siebie produkt, sprawdzić go, skonfigurować, zamówić i zapłacić! Wszystko przez stronę internetową i za pomocą kilku kliknięć myszką.

Zmniejsz swoje koszty procesowe dzięki wykorzystaniu narzędzi online oraz konfiguratorów dostępnych na naszej stronie www.igus.pl/narzedziaonlin

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »
Zaloguj się, aby obserwować  

×