Skocz do zawarto艣ci

Automatyka i robotyka na pwr

Czarnykj

Pomocna odpowied藕

Witajcie 馃檪

Od razu zaznacz臋, 偶e czyta艂em poprzednie 2 tematy na temat studi贸w, jednak nie uzyska艂em na nich odpowiedzi na dr臋cz膮ce mnie pytania.

Jestem tegorocznym maturzyst膮 i zamierzam i艣膰 na Politechnik臋 Wroc艂awsk膮. Interesuje mnie AiR, jednak jest on na 3 wydzia艂ach. Z tego, co sam si臋 zorientowa艂em po opisach, po "proponowanych zawodach" oraz innych ulotkach, to na wydziale elektroniki bardziej stawiaj膮 na to, co mnie kr臋ci, czyli programowanie oraz konstrukcja uk艂ad贸w robot贸w, za艣 na mechanicznym bardziej kszta艂c膮 pod programist臋 maszyn na hali, s膮 to jednak tylko i wy艂膮cznie moje przemy艣lenia i chcia艂bym dosta膰 odpowied藕, najlepiej od studiuj膮cych, czy dobrze my艣l臋 i jakie s膮 pozosta艂e r贸偶nice pomi臋dzy wydzia艂ami.

Ja kieruj臋 si臋 g艂贸wnie z my艣l膮, by nauczy膰 si臋 programowania oraz robotyki, poniewa偶 mam dylemat, gdzie ukierunkowa膰 swoj膮 przysz艂o艣膰, wiec wol臋 zrobi膰 sobie szersze pole manewru. Z g贸ry dzi臋ki za wszelkie odpowiedzi 馃槂

Jak chcesz mie膰 szersze pole manewru to zastan贸w si臋 jeszcze nad mechatronik膮. Bardzo podobny kierunek, te偶 jest na 3 wydzia艂ach i nie ma du偶ego znaczenia kt贸ry wybierzesz - r贸偶nice s膮 tylko na kilku przedmiotach, poza tym, w przeciwie艅stwie do AiR jest to kierunek mi臋dzywydzia艂owy. Najtrudniej jest si臋 dosta膰 na wydzia艂 mechaniczny, kt贸ry cieszy si臋 chyba najwi臋ksz膮 renom膮. Je艣li p贸jdziesz na Air to pami臋taj, 偶e zawsze po 1. albo 2. semestrze mo偶esz zmieni膰 wydzia艂, na drugim roku pewnie te偶 nie b臋dzie z tym problemu 馃檪

Do艂膮cz do dyskusji, napisz odpowied藕!

Je艣li masz ju偶 konto to zaloguj si臋 teraz, aby opublikowa膰 wiadomo艣膰 jako Ty. Mo偶esz te偶 napisa膰 teraz i zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej.
Uwaga: wgrywanie zdj臋膰 i za艂膮cznik贸w dost臋pne jest po zalogowaniu!

Anonim
Do艂膮cz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisa膰...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Utw贸rz nowe...

Wa偶ne informacje

Ta strona u偶ywa ciasteczek (cookies), dzi臋ki kt贸rym mo偶e dzia艂a膰 lepiej. Wi臋cej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatno艣ci.