Skocz do zawartości

Hosting LH.pl - nowy partner technologiczny Forbota


Komentator

Pomocna odpowiedź

html_mig_img
Pewnie część z Was doświadczyła problemów technicznych, które od kilku miesięcy pojawiały się na Forbocie. Nowe kursy elektroniki sprawiły, że poprzednio wykorzystywany hosting przestał się już sprawdzać.Od kilkunastu dni wszystkie problemy ustały, a dostęp do Forbota jest jeszcze szybszy. Było to możliwe dzięki pomocy od hostingu LH.pl!

UWAGA, to tylko wstęp! Dalsza część artykułu dostępna jest na blogu.

Przeczytaj całość »

Poniżej znajdują się komentarze powiązane z tym wpisem.

Link do komentarza
Share on other sites

Dwie sprawy 🙂

Jedna jest taka, że na firefoxie po zalogowaniu wciąć pod artykułem widzę "Zaloguj się, aby dodać komentarz!"

A na chrome jak widać poszło 🙂

Druga sprawa to już o LH... dziwnym przypadkiem kilka dni temu dostałem maila od mojego małego dostawcy hostingu (d2) że podpisali umowę partnerską z LH.

A o samym LH: nie lubię jak hostingowcy podają ceny netto na stronie i ukrywają rzeczywiste koszty usług - chodzi o to, że podają cenę hostingu 50zł/rok a nie piszą, że to promocja na pierwszy rok. Dopiero jak się wejdzie w więcej szczegółów to na samym dole strony będzie informacja ile kosztuje przedłużenie. Dalej w szczegółach brakuje tak podstawowych informacji jak: czy i ile domen można podwiesić do hostingu...

Podobnie piszą o atrakcyjnych cenach przy domenach a 90zł za .pl nie jest atrakcyjną ceną.

Link do komentarza
Share on other sites

konradem, nie mogę odtworzyć błędu, który opisujesz - jeśli nadal występuje, to prześlij proszę więcej informacji na PW.

Co do LH.pl, akurat nic nadzwyczajnego w podawaniu cen netto raczej nie ma, to dość normalna praktyka, szczególnie, gdy większość klientów też jest firmami. Jeśli masz jakieś szczegółowe pytania, co do usług przez nich świadczonych, to polecam kontakt z supportem - mi zawsze pomagali bez problemu i to było dla mnie kluczowe 🙂

Link do komentarza
Share on other sites

Akurat dostałem raport z Pingodma (niezależne narzędzie do sprawdzani dostępności witryn), który potwierdził, że nawiązanie współpracy z LH było dobrym posunięciem. Dla niewtajemniczonych - poniższy zrzut dowodzi, że w kwietniu Forbot nie miał nawet jednego problemu, 100% dostępności 24h/7!

Link do komentarza
Share on other sites

Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.
Zarejestruj się lub zaloguj, aby ukryć tę reklamę.

jlcpcb.jpg

jlcpcb.jpg

Produkcja i montaż PCB - wybierz sprawdzone PCBWay!
   • Darmowe płytki dla studentów i projektów non-profit
   • Tylko 5$ za 10 prototypów PCB w 24 godziny
   • Usługa projektowania PCB na zlecenie
   • Montaż PCB od 30$ + bezpłatna dostawa i szablony
   • Darmowe narzędzie do podglądu plików Gerber
Zobacz również » Film z fabryki PCBWay

Dołącz do dyskusji, napisz odpowiedź!

Jeśli masz już konto to zaloguj się teraz, aby opublikować wiadomość jako Ty. Możesz też napisać teraz i zarejestrować się później.
Uwaga: wgrywanie zdjęć i załączników dostępne jest po zalogowaniu!

Anonim
Dołącz do dyskusji! Kliknij i zacznij pisać...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym może działać lepiej. Więcej na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.