Skocz do zawartości
Treker

Katalog firm: Kradex - polska marka obudów dla elektroniki

Pomocna odpowiedź

Do naszego katalogu dołączyła kolejna firma. Zapraszam do zapoznania się z jej ofertą oraz do komentowania.

logotyp_kradex_v2.png

Firma KRADEX to rodzinne przedsięwzięcie z korzeniami sięgającymi 1985 roku. Jako największy w Polsce producent obudów z tworzyw sztucznych obsługujący branżę elektroniczną docieramy do ponad 2500 klientów krajowych i zagranicznych. Nasza oferta składa się z szerokiej gamy obudów uniwersalnych, obudów do zasilaczy, pilotów, centralek alarmowych, multimetrów, modułów elektrycznych, a także obudów hermetycznych, które w ostatnim roku uzyskały certyfikat szczelności IP65 oraz certyfikat na uderzenie IK09.

kadex_forum_1.jpg

Posiadamy własną narzędziownię, biuro projektowe oraz magazyny zapewniające stały dostęp do asortymentu. Szeroka gama produktów katalogowych standardowo produkowana jest z materiału ABS dla linii profesjonalnej lub materiału PS dla linii ekonomicznej. Obudowy najczęściej występują w kolorach czarnym, jasnoszarym i białym. Odpowiedni dobór materiałów, nowoczesne wtryskarki oraz sprawdzone źródła zaopatrzenia w surowce dają w efekcie produkt najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Obecnie posiadamy 18 wtryskarek o łącznej średniej wydajności ok. 25 tys. obudów na dobę, jesteśmy więc w stanie szybko zrealizować nawet bardzo duże zamówienia. Działalność produkcyjna w naszym zakładzie jest zgodna z unijną dyrektywą ROHS.

kadex_forum_2.png

Realizujemy również zamówienia indywidualne, przy których zwracamy szczególną uwagę na potrzeby naszych klientów. Umożliwiamy wybór nie tylko rodzaju materiału, ale również koloru. Nasza wiedza i posiadana technologia umożliwiają stworzenie oryginalnej obudowy pod indywidualne wymogi klienta, od projektu i prototypu 3D, po masową produkcję. Gwarantujemy ciągłość dostaw i wysoką jakość obudów także przy dużych ilościach. Każda obudowa czy to katalogowa czy zrealizowana na zamówienie może mieć wykonane wszystkie najpopularniejsze otwory użytkowe. Usługa frezowania to stały punkt oferty i jest wykonywana na miejscu w zakładzie.

kadex_forum_3.jpg

Posiadane zaplecze magazynowe bezpośrednio na terenie zakładu produkcyjnego o łącznej powierzchni magazynowej ponad 1500 m2 zapewnia utrzymanie wysokich stanów magazynowych. Dzięki temu mają Państwo pewność, że większość zamówień zostanie zrealizowana w ciągu 24 godzin. Dopracowana logistyka, wysoka jakość obsługi i szybka wysyłka gwarantują terminowe dostawy.

Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu wyspecjalizowanych pracowników na każdym etapie produkcji i obsługi wypracowaliśmy szanowaną pozycję na rynku. Zaufanie i uznanie odbiorców jest efektem i jednocześnie nagrodą za wieloletnie starania o dostarczanie produktów, które spełniają wymogi wciąż zmieniającego się rynku. W swoich działaniach pamiętamy także o wszystkich miłośnikach elektroniki i młodych talentach, dla których wsparcie w ich pierwszych krokach stawianych w branży stanowią ważny element rozwoju i zwiększają szansę na zaistnienie w świecie. Inwestowanie w rozwój młodego pokolenia uważamy za ważny element budowania przyszłości branży w Polsce, która potrzebuje wykształconych i dobrze przygotowanych zawodowo osób.

Firma w 2018 roku otrzymała Certyfikat zgodności CE na większość  produktów z linii Professional, obejmującej obudowy od indeksu Z43 wzwyż. Obudowy te spełniają wymagania normy zharmonizowanej:

  • PN-EN 62208:2011,
  • PN-EN 60670-24:2013,
  • PN-EN 60670-1:2007.

Więcej informacji znaleźć można na stronie Kradex.com.pl

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites
  • Firma Kradex – producent obudów dla elektroniki wraz z fundatorem nagród firmą Lispol zaprasza wszystkich elektroniki do udziału w II edycji konkursu na najciekawsze zastosowanie obudowy z serii „Z”. Przedmiotem konkursu jest wykonanie niekomercyjnego urządzenia własnego pomysłu, opartego na dowolnej obudowie Kradex.
  • Do wygrania vouchery do sklepu Lispol. Zwycięskie prace wraz z nazwiskami twórców prezentowane będą na stoisku Kradex na targach Automaticon 2017 w Warszawie. Zgłoszenia zbierane będą do 31 stycznia 2017 r. Szczegóły: http://www.kradex.com.pl
IMG_5871253c71a854002.jpg

Udostępnij ten post


Link to post
Share on other sites

Bądź aktywny - zaloguj się lub utwórz konto!

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto w ~20 sekund!

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj się »

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się »

×